5 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Para została brutalnie pobita na parkingu stadionu Dodger po koncercie Eltona Johna

Para została brutalnie pobita na parkingu stadionu Dodger po koncercie Eltona Johna

Policja prowadzi śledztwo po tym, jak pojawiło się wirusowe wideo, na którym widać A.J Los Angeles Para po sześćdziesiątce brutalnie pobity Na parkingu Dodger Stadium przez grupę ludzi po koncercie Eltona Johna.

Funkcjonariusze policji Los Angeles potwierdzili, że prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu z baterią, który miał miejsce w czwartek na parkingu stadionu Dodger.

Córka pary, Nicole, rozmawiała z FOX 11 o incydencie.

„Były tak podekscytowane, że mogą wyjść na przypadkową noc, więc poszły na koncert Eltona Johna”, powiedziała Nicole. „Miały naprawdę świetny wieczór i chciały pobić tłum, więc wyszły 10-15 minut przed koncert się skończył”.

Nicole powiedziała, że ​​jej rodzice mieli właśnie opuścić plac zabaw, kiedy usłyszeli głośny huk.

„Jechali samochodem wyjeżdżającym z Dodger Stadium, a ruch uliczny był tam szalony. Ludzie obchodzili wszystkie samochody, więc stali w kolejce do wyjścia. Grupa ludzi obchodziła ich samochód i oboje to usłyszeli głośny huk i jeden z nich uderzył w lustro mojego taty swoim Tahoe” – powiedziała Nicole.

Zasugerowałem: „To bardzo silny dzieciak” — dochodzi do siebie młody chłopiec w szpitalu po tym, jak został dźgnięty w cel w centrum Los Angeles

Nicole powiedziała, że ​​jej ojciec wysiadł z samochodu, aby dowiedzieć się, co się stało.

„Spojrzał i pomyślał, że jego lustro wisi” – powiedziała Nicole – „i spojrzał na ludzi i powiedział:„ Kto uderzył w moje lustro ”, a ta grupa około sześciu osób odwróciła się”. Kobieta zachowywała się jak „zrobiła”, była nietrzeźwa, a świadkowie twierdzą, że się huśtała [at] Mój tata pierwszy i poszedł do bana. Ostatnią rzeczą, jaką pamięta, jest to, że tych trzech lub czterech facetów zaczęło go bić w tym samym czasie.

READ  Krytyk filmowy w sarkastycznym tweecie stwierdził, że „Avatar 2” jest winny „przywłaszczenia kulturowego”

Nicole powiedziała, że ​​jej mama była w samochodzie, ale wysiadła, by pomóc, gdy tylko zdała sobie sprawę, co się dzieje.

Instynktownie kazała mu wyjść i mu pomóc, a kiedy moja mama próbowała wyciągnąć z niego chłopaków, została złapana w tył głowy przez kobietę z tej grupy. I zanim się zorientujesz, był to dżentelmen w czarnym T-shircie, z czarną czapką odwróconą do tyłu (jak widać na filmie) „Piłka nożna zasadniczo zajmuje się moją mamą, a moja mama pamięta latanie i to wszystko” – powiedziała Nicole. „Świadkowie powiedzieli, że moja matka uderzyła głową o beton tak mocno, że słyszeli trzask jej czaszki i wszyscy byli pewni, że złamała sobie głowę.

Nicole powiedziała, że ​​jeden z mężczyzn pomógł jej rodzicom i że ten mężczyzna również nagrał wideo, ale udostępnił je napastnikom.

„Napastnicy widzieli, jak nagrywał, ścigali go, zniszczyli mu telefon i uderzyli go pięścią, tak mi powiedziano” – powiedziała Nicole.

Nicole powiedziała, że ​​jej rodzice nie otrzymali pomocy wystarczająco szybko, więc jej mama zabrała ich do szpitala i tam złożyli raport policyjny w LAPD. Powiedziała, że ​​jej rodzice mieli urazy mózgu i złamane kości. Jej matka została wypisana ze szpitala tej nocy, ale jej ojciec pozostał w szpitalu do soboty.

„Nie wiedziałem, co robić. Naprawdę musiałem zebrać myśli i od razu pojawiła się wściekłość, po prostu wściekłość. Moi rodzice są o wiele starsi niż ci ludzie na filmie i po prostu nie mogę zrozumieć, jak ludzie mogą rzucać pozbawić ich życia i zaryzykować środki do życia aktem nieostrożności”.

Zasugerowałem: Były trener piłki nożnej Inland Empire High School przyznał się do potajemnego nagrywania dziewcząt w łazienkach i szatni

Nicole powiedziała, że ​​sprawa stała się jeszcze potężniejsza po tym, jak wideo stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

READ  Nowa powieść Ann Napolitano „Cześć piękna” jest setnym wyborem w Klubie Książki Oprah

Wraz z eksplozją mediów społecznościowych skontaktowaliśmy się dzisiaj [by police] Zrobiliśmy więc swoją część historii, więc miejmy nadzieję, że sprawiedliwości stało się zadość, a system prawny nas nie zawiedzie, ale już powiedziano nam, że LAPD mówi, że zaczęło się od bendera, więc od początku historia jest naprawdę błędna” – powiedziała Nicole .

Nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań w tej sprawie, a Nicole powiedziała, że ​​jej rodzina chce aresztowania napastników. Chociaż ich rachunki medyczne są bardzo drogie, rodzina nie planuje założyć GoFundMe, ponieważ skupiają się na proszeniu opinii publicznej o pomoc w identyfikacji podejrzanych.

„Nie jesteśmy tam, aby prosić społeczność o pieniądze” – powiedziała Nicole. „Robimy to, aby ludzie zaczęli mówić, ponieważ kiedy masz TikToka, który staje się wirusowy z 1,5 milionami wyświetleń i nikt nic nie powiedział, czuję, że ci ludzie są chronieni lub mają wyprostowane kaczki. Potrzebujemy ludzi, aby Zacznij mówić.”