23 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Uczestnik „American Idol” i chrześcijański piosenkarz miał 47 lat

Uczestnik „American Idol” i chrześcijański piosenkarz miał 47 lat

Mandisa, sezon 5, top 10 Amerykański idol Zawodniczka, która kontynuowała swoją nagrodzoną nagrodą Grammy karierę muzyki chrześcijańskiej, zmarła wczoraj w swoim domu w Nashville. Miała 47 lat.

O jej śmierci poinformowała chrześcijańska stacja radiowa K-Love. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

„Mandisa kochała Jezusa i wykorzystywała swoją niezwykle szeroką platformę, aby mówić o Nim na każdym kroku” – powiedział David Pearce, dyrektor ds. mediów w K-Love. „Jej dobroć była legendarna, jej uśmiech był elektryzujący, a głos ogromny, ale nie dorównywał wielkości jej serca.

„Mandisa zmagała się z problemami i była na tyle bezbronna, że ​​podzieliła się z nami tym faktem, co pomogło nam porozmawiać o naszych zmaganiach” – kontynuował Pierce. „Zmagania Mandisy dobiegły końca. Jest teraz z Bogiem, o którym śpiewała. Podczas gdy my opłakujemy, Mandisa jest w domu. Modlimy się za rodzinę i przyjaciół Mandisy i prosimy, abyście do nas dołączyli”.

Album Mandisy 2013 Najprawdopodobniej Zdobył nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Album Współczesnej Muzyki Chrześcijańskiej.

Urodzona i wychowana w Kalifornii Mandisa Hundley zyskała ogólnokrajową sławę dzięki udziałowi w piątym sezonie serialu w 2006 roku. Amerykański idol. W sezonie zajęła dziesiąte miejsce, a rok później wydała swoją pierwszą płytę Prawdziwa piękność.

Jej album z 2013 roku Najprawdopodobniej Okazało się, że jest to jej popisowy album, popularny album wśród krytyków i publiczności. Najprawdopodobniej Stał się głównym bohaterem chrześcijańskiego radia dzięki singlom „Stronger”, „Good Morning (feat. Tobimac)” i „My Savior”. Album zdobył nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy album współczesnej muzyki chrześcijańskiej.

W ciągu swojej prawie 20-letniej kariery nagraniowej wydała pięć albumów i zbiór piosenek bożonarodzeniowych.

Informacje o ocalałych nie były od razu dostępne.

Powiązany termin wideo:

Naklejka z YouTube'a