20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tyreek Hill z Dolphins twierdzi, że Chiefs „dostaną tę pracę”

Tyreek Hill z Dolphins twierdzi, że Chiefs „dostaną tę pracę”

Marcela Louisa Jacques’aszczególnie2 listopada 2023 o 12:02 czasu wschodniego4 minuty na przeczytanie

Tyreek obiecuje, że Chiefs dostaną tę pracę

Tyreek Hill jest podekscytowany możliwością gry przeciwko swojej starej drużynie i opowiada bzdury przed meczem Dolphins przeciwko Chiefs w Niemczech.

Frankfurt, Niemcy — Tyreek Hill, skrzydłowy Miami Dolphins, ceni czas spędzony w drużynie Kansas City Chiefs, ale chociaż nie może się doczekać spotkania ze swoimi byłymi kolegami z drużyny podczas spotkania obu drużyn w ten weekend, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi uczuciami. tygodnia.

Hill spędził pierwsze sześć lat swojej kariery w Chiefs, zanim w zeszłym sezonie został sprzedany do Dolphins, a w niedzielę po raz pierwszy zmierzył się ze swoim byłym zespołem. Mecz zostanie rozegrany we Frankfurcie w Niemczech, a nie na stadionie Chiefs’ Arrowhead, ale Hill powiedział, że miejsce meczu nie jest tak ważne jak wynik.

„To naprawdę nie ma znaczenia, gdzie gramy” – uśmiechnął się. „To znaczy, oczywiście wspaniale było grać w Kansas City, ale tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie gramy, czujesz mnie? Dostaną tę pracę wszędzie”.

Powrót Hilla następuje kilka dni po tym, jak został wybrany ofensywnym graczem miesiąca AFC w październiku. Obecnie prowadzi w lidze pod względem liczby jardów odbieranych z liczbą 1014 jardów i jest na dobrej drodze, aby zostać pierwszym odbierającym w historii NFL, który przekroczy 2000 jardów w jednym sezonie.

Od czasu swojej transakcji w marcu ubiegłego roku żaden zawodnik nie miał więcej jardów ani chwytów niż Hill, a on ustanowił rekord w swojej karierze, zdobywając 1710 jardów w swoim pierwszym sezonie w Dolphins. Niekoniecznie chciał opuszczać Kansas City, kiedy poprosił o wymianę w zeszłym sezonie poza sezonem, ale chciał zarabiać jak najlepszy skrzydłowy w NFL. Wkrótce po sfinalizowaniu transakcji Miami uczyniło go najlepiej opłacanym odbiorcą w historii NFL.

„Jestem z tego powodu trochę szczęśliwy [the trade] „Stało się” – powiedział Hill. „Oczywiście sytuacja, w której się znajduję, jest świetna. Mam świetnych kolegów z drużyny. Moja rodzina pochodzi z Miami, a ja również osiągnąłem jeden ze swoich celów, jakim było zostanie jednym z najlepiej opłacanych graczy w lidze. Więc wszystko jest świetne. Życie jest wspaniałe, stary. Nigdy nie możesz „nie brać niczego za pewnik. Więc nie mogę patrzeć wstecz. Zawsze muszę patrzeć w przyszłość. Taka jest moja mentalność”.

Rozgrywający Chiefs, Patrick Mahomes, znany jest z tworzenia zagrań niescenariuszowych. Od 2018 roku prowadzi wszystkich aktywnych zawodników pod względem podań (16 187), podań (121) i współczynnika rozgrywającego (69,4), gdy jego czas rzutu jest większy niż 2,5 sekundy.

Hill powiedział, że udzielił kluczowej rady swoim kolegom z drużyny defensywnej, gdy gra się zepsuła, a Mahomes zaczął się szamotać: szukajcie Travisa Kelce’a.

Od 2018 roku Kelce prowadzi wśród wszystkich zawodników z 296 przyjęciami przy podaniach, których wykonanie zajmuje ponad 2,5 sekundy.

„Mówiłem chłopakom, żeby znaleźli Kelseya” – powiedział Hill. „Jeśli pozwolisz Kelce’owi się otworzyć, stary, ma w tym zespole mnóstwo energii. Nawet jeśli Pat jest kompletnym naukowcem, jeśli zobaczy, że Kelce, a Kelce łapie podanie z dwumetrowej odległości, w jakiś sposób znajduje w tym energię i zdobywa drużynę idę.” „

Hill powiedział, że nie może się doczekać spotkania z Mahomesem i Kelcem oraz innymi byłymi kolegami z drużyny i spodziewa się wielu częstych transferów w trakcie meczu.

Nie żeby narzekał.

„To będzie trywialna rozmowa, ale mimo wszystko zabawna” – powiedział. „To będzie coś w stylu: «Chcę zobaczyć, jak dobrze sobie radzisz, ale jednocześnie zmiażdżymy ci tyłek». To będzie jedna z tych rzeczy, jak podwórkowa piłka nożna z braćmi”.

W ciągu sześciu lat spędzonych w Chiefs Hill został powołany do trzech drużyn All-Pro i sześciu zawodów Pro Bowl z rzędu i to doświadczenie przypisuje swojemu obecnemu sukcesowi.

„Po prostu patrzę wstecz na ten czas i po prostu mówię: «Człowieku, to tylko młody chłopak, który próbuje odnaleźć się w lidze»” – powiedział. „Byłem w stanie uczyć się od wielu graczy i bardzo szybko dojrzałem, ponieważ mogłem wejść w rolę odbierającego. To było dużo, ale po prostu sobie z tym poradziłem i nie oglądałem się wstecz. .”

„Sztab trenerski mi zaufał i cieszyłem się każdą minutą spędzoną w tym miejscu. Nie mam zamiaru się z tego wycofać”.

READ  Brutalny koniec dnia otwarcia w Phillies – NBC Sports Philadelphia