22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jim Harbaugh będzie dziś w Michigan, w niedzielę w Baltimore, a potem „na zawsze” w Los Angeles.

Jim Harbaugh będzie dziś w Michigan, w niedzielę w Baltimore, a potem „na zawsze” w Los Angeles.

Trener New Chargers, Jim Harbaugh, uczyni Los Angeles ostatnim przystankiem pracowitego weekendu i być może ostatnim przystankiem w jego karierze trenerskiej.

– powiedział Harbaugh Wiadomości z Detroit Dziś pożegna się ze swoimi zawodnikami w Michigan, uda się do Baltimore, aby kibicować swojemu bratu Johnowi i drużynie Ravens w niedzielnym meczu o mistrzostwo AFC, a następnie przystąpi do pracy z Chargers.

„A w poniedziałek wróć [to Los Angeles] „Na zawsze” – powiedział Harbaugh.

Harbaugh nie słynął z tego, że pracował długo jako główny trener: spędził trzy sezony na Uniwersytecie w San Diego, cztery w Stanford i cztery w 49ers. Trenował Michigan przez ostatnie dziewięć lat, ale zawsze rozglądał się za możliwościami pracy w NFL, włączając w to wywiad z drużyną Vikings, który, jak twierdził, był Jednorazowa sprawa I ostatni raz, gdy gonił za pracą w NFL.

Jednak w wieku 60 lat i osiągnięciu szczytu futbolu uniwersyteckiego Harbaugh może mieć to na myśli, mówiąc, że zostanie w Los Angeles na zawsze. Jedynym celem zawodowym, jaki musi jeszcze osiągnąć, jest wygranie Super Bowl i dąży do tego jako główny trener Chargers.

Harbaugh spędził swoje ostatnie dwa sezony jako rozgrywający NFL w drużynie Chargers w latach 1999 i 2000 i powiedział, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie posady głównego trenera drużyny Chargers był szczęśliwy, widząc, że niektórzy z ludzi, których wtedy poznał, nadal pracują w drużynie Chargers. zespół ćwierć wieku później.

„Byłem w tym budynku i ludzie nadal tam byli, kiedy jeszcze grałem” – powiedział Harbaugh. „Byli dla mnie dobrzy wtedy, są dla mnie dobrzy teraz i są dla mnie dobrzy przez te wszystkie lata. Poczułem, że zostawili dla mnie włączone światło. „

Kiedy Harbaugh opuści Chargers, spodziewa się zwrócić uwagę na swoją karierę trenerską.