21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan Walters z Purdue o skandalu w Michigan: „To nie zarzuty”

Ryan Walters z Purdue o skandalu w Michigan: „To nie zarzuty”

On gra

WEST LAFAYETTE – Zarzuty dotyczące programu piłkarskiego stanu Michigan Kradzież sygnałów przeciwników rozpatrywano za zamkniętymi drzwiami.

Podczas swojej cotygodniowej audycji radiowej w czwartek trener piłki nożnej Purdue Ryan Walters wypowiadał się publicznie na ten temat przed sobotnim meczem Boilermakers na stadionie nr 2 w stanie Michigan.

„To niefortunne” – stwierdził Walters, gdy gospodarz radia Tim Newton zapytał o przygotowania stanu Michigan w oparciu o zarzuty. „Szaleniem jest to, że to nie zarzut. To się wydarzyło”.

„Istnieją dowody wideo. Można śledzić zakupy i sprzedaż biletów. Wiemy na pewno, że była na wielu naszych meczach”.

Pracownik Michigan Connor Stallions został niedawno zawieszony Po zarzutach, że brał udział w pomaganiu Rosomakom w kradzieży znaków potencjalnych przeciwników. Stallions zakupili bilety na mecze przeciwników Michigan i potencjalnych przeciwników posezonowych.

Purdue przegrał z Michigan 43:22 w meczu o mistrzostwo Big Ten w zeszłym roku, w pierwszym pojedynku pomiędzy obydwoma programami od 2017 roku.

więcej: Piłkarz Purdue Mahamane Musa i piłkarz OC Brothers najprawdopodobniej opuszczą sezon

Bordeaux „będzie odpowiednio planować” – powiedział Walters podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Podczas czwartkowej audycji radiowej Walters podał więcej szczegółów.

„Musieliśmy nauczyć naszych chłopaków nowego języka w zakresie niektórych sygnałów i zamierzamy zastosować inny atak” – powiedział Walters. „Być może po raz pierwszy w tym sezonie zobaczycie nas w grupie. Tak właśnie jest, ale jesteśmy podekscytowani grą i myślę, że to byłaby świetna historia”.

Sam King zajmuje się sportem dla Journal & Courier. Wyślij mu e-mail na adres [email protected] i śledź go na Twitterze i Instagramie @samueltking.