23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Erik Ten Hag odrzucił planowany dzień wolny Manchesteru United po porażce 4:0 z Brentford

Eric Ten Hag zaryzykował kontuzję swoich zawodników Man United, zmuszając ich do przebiegnięcia 13,8 km w dzień wolny.

Lekarz sportowy z Los Angeles powiedział, że Eric Ten Hag ryzykował kontuzję swoich zawodników Manchesteru United, zmuszając ich do przebiegnięcia 13,8 km w upale w dzień wolny.

Sportsmail doniósł, jak wściekły Tin Hag sprawił, że jego drużyna poszła dokładnie na odległość, którą Brentford wyprzedził jego drużynę, gdy Bees pokonało United 4:0 w sobotnim późnym meczu – zaskakujący wynik weekendu Premier League.

Holender odwołał zaplanowane wakacje Czerwonych Diabłów, aby wyładować swój gniew na drużynie, ale według dr Rajpala Praara zaryzykował wyrządzenie więcej szkody niż pożytku swoim graczom.

Odpowiadając na doniesienia początkowo na Twitterze, Brar powiedział: „Jeśli to prawda, zakładam, że wkroczył zespół Sports Science and Physics. W ten sposób wprowadzasz graczy do czerwonej strefy i/lub kontuzji”.

Czerwona strefa jest wtedy, gdy sportowiec osiąga 90-100 procent maksymalnego tętna, co oznacza, że ​​wkłada maksymalny wysiłek i wysiłek.

Później dr Brar rozmawiał z Sportsmail i rozwinął swoje przemyślenia: „Jeśli chodzi o ryzyko związane z odpoczynkiem/regeneracją i kontuzją – myśl o swoim ciele jak o wiadrze.

„Aktywność dodaje wodę do wiadra, podczas gdy odpoczynek i regeneracja usuwają ją. Przy złej równowadze między nimi wiadro się przepełni (lub z drugiej strony będzie całkowicie suche, czego też nie chcesz).

Erik Ten Hag odrzucił planowany dzień wolny Manchesteru United po porażce 4:0 z Brentford

Ten Hag sprawił, że United przebiegło 13,8 km – ile pokonali Brentford w porażce

Ten Hag sprawił, że United przebiegło 13,8 km – ile pokonali Brentford w porażce

W odpowiedzi na doniesienia dr Rajpal Prarr powiedział, że Tin Hag ryzykuje zranienie graczy

W odpowiedzi na doniesienia dr Rajpal Prarr powiedział, że Tin Hag ryzykuje zranienie graczy

Dr Brar powiedział, że kara za Tin Hag może zostać nałożona na graczy w kolejnych meczach

Dr Brar powiedział, że kara za Tin Hag może zostać nałożona na graczy w kolejnych meczach

„Rozegranie głośnego meczu piłkarskiego naprawdę dodaje do tego wiadra i dodanie kolejnego dnia biegania następnego dnia – nie bez powodu był to dzień odpoczynku – może prowadzić do tego przepełnienia i potencjalnego ryzyka kontuzji. ​​Może nie podczas sesji, ale w w kolejnych meczach „Czerwona strefa” to w zasadzie stan ekstremalnego zmęczenia i zwiększonego ryzyka kontuzji.

READ  „Wyścig był słuszny”, mówi Verstappen po tym, jak obrażał Sainza, aby zwiększyć prowadzenie w Montrealu

Aktywność i kondycja fizyczna/psychiczna elitarnych piłkarzy nie bez powodu są ściśle monitorowane przez zespoły sportowe i medyczne, a programy treningowe, decyzje drużynowe itp. są projektowane wokół nich.

Ten Hag przybył w niedzielę wcześnie do bazy treningowej United w Carrington, aby skierować zespół United na tor, zanim poprowadził śledztwo w sprawie wyniku Brentford.

W niedzielę temperatura w Manchesterze wynosiła 30°C – 86°F.

Ale Tin Hag musi znaleźć szybkie odpowiedzi, aby grać w swojej przerażającej drużynie. United zmierzy się z Liverpoolem w poniedziałek 22 sierpnia na Old Trafford, a drużyna Jurgena Kloppa pokonała United 5-0 w zeszłym sezonie.

Pojawiły się obawy dotyczące poziomu, na którym United trenowali w ostatnich tygodniach, a obawy te pogłębiła sobotnia porażka, która zapewniła United ostatnie miejsce w tabeli Premier League.

Istnieją również obawy, że postawa Cristiano Ronaldo może mieć negatywny wpływ.

Chociaż mówi się, że Ronaldo dobrze trenuje, podczas ostatniego gwizdka wymienił słowa z drugim graczem Tin Hag Stevem McClarenem po tym, jak odmówił oklaskiwania fanów United w Brentford. Istnieje wrażenie, że jego nastrój negatywnie wpływa na garderobę.

Jednak United odrzucił sugestie, że kontrakt Ronaldo może zostać unieważniony i powtórzył, że pozostanie w klubie.

Dzieje się to po rozpoczęciu sezonu od przegranej 2:1 z Brighton na Old Trafford, a Tin Hag jest teraz pierwszym menedżerem United od ponad wieku, który przegrał swoje pierwsze dwa mecze.

Był wyraźnie zły na występ swojego zespołu w sobotni wieczór.

— Ona jest śmieciem i biedna. Potrzebujemy wyższych standardów i to widać uprawiać sport.

Musimy się poddać i nie zrobiliśmy tego. Musimy się zmienić, to jasne.

35 minut Masz cztery gole. To niemożliwe. Zespół musi wziąć odpowiedzialność. Naprawdę żal mi fanów. zawiedź ich.

Ten Hag przegrał swoje pierwsze dwa mecze jako menedżer United i z Liverpoolem nie będzie już łatwiej

Ten Hag przegrał swoje pierwsze dwa mecze jako menedżer United i z Liverpoolem nie będzie już łatwiej

Szefom klubów jak dotąd nie udało się przekazać nowego trenera piłkarzy, o których prosił w letnim okienku transferowym, ponieważ poszukiwania Frenkiego de Jong trwają.

Legenda United Rio Ferdinand bronił Ten Hag w sobotni wieczór, ale powiedział, że pogoń United za De Jongiem była bliska błagania.

„Nie jest mi żal graczy, żal mi Tin Hag” – powiedział Ferdinand. Pojawia się pod fałszywymi pretekstami. Nadchodzi, spodziewając się nowych ofert.

„Może po prostu siedział i myślał: „Sprzedano tu lalkę. Nie wiedziałem, że do tego dochodzę”. Wiem, że pewność siebie była niska.

Wiedział o tym, ale myślał: „Będę w stanie to odbudować”, ale zawodnicy wyraźnie nie są na równi. tak łatwo.’

Jeśli chodzi o pogoń za De Jongiem, Ferdinand powiedział: „Prawie kończymy na tym graczu.

„Przez trzy miesiące w okienku transferowym, z naszymi kapeluszami błagającymi: 'Proszę przyjdź do nas, przyjdź do nas’”. ”

United jest ostatni w Premier League i już po dwóch meczach przeżywa kryzys

United jest ostatni w Premier League i już po dwóch meczach przeżywa kryzys

Przeszli obok niego, błagając go (De Younga): „Proszę odwróć się i zauważ nas, odwróć się i zauważ nas”. Rozgląda się i mówi: „Nie dla mnie”.

„I nadal tam jesteśmy; „Proszę, daj nam jedną szansę.” Jak się w tej sytuacji postawimy? Jak możemy pozwolić sobie na taką sytuację?

Czy myślisz, że Klopp, Pep, Sir Alex lub Jose podążyliby za takim graczem? Nie będą!