26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Troy otwiera 27. Vento Park w Polsce

Troy Real Estate GmbH, międzynarodowy deweloper i właściciel nieruchomości mieszkaniowych i handlowych, otworzył 27. park handlowy marki Vento Park w Polsce.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Inovroka w województwie Quivian-Pomorskim. Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Węzeł, 100 kilometrów na północny wschód od Bosny, z populacją około 70 000 i słynie z kąpieli słonej wody. Nowy park handlowy pomieści dziewięć sklepów i jeden supermarket, oferując łączną powierzchnię najmu 5 000 mkw. i łącznie 242 miejsca parkingowe. Suma inwestycji to łącznie 6,4 mln.

Poza sklepem spożywczym Little, jednostki zajmują KK (tekstylia i dekoracja wnętrz), Action (elektronika i sprzęt), Maxi Zoo Road (przedmioty dla zwierząt) i Shinzai (odzież). Nowy Vento Park to drugi park handlowy w województwie Quivian-Pomorskim po biznesie w Solku Kujawskim zeszłego lata.

Pepijin Morshuis, dyrektor generalny Troy Real Estate, skomentował: „Od początku roku udało nam się otworzyć sześć nowych parków vento o zintegrowanej powierzchni najmu 30 000 metrów kwadratowych. w połączeniu z: 209 000 mkw. wynajętej powierzchni 2021 000 nowych parków handlowych ukończonych, może stać się sztandarowym rokiem dla polskiego handlu.

READ  Polska zdobywa pierwsze złoto பத Remis Live Sail przed rozpoczęciem zawodów medalowych