30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Białystok Lowlanders ponownie podpisał kontrakt z HC Troy Baker

Grafika: Igor Lazarević Zdjęcie: Marcin Fijakovsky

ten Nizina Białostocka, Drugie miejsce Polska Liga Piłki Nożnej W 2021 roku ogłosili rezygnację głównego trenera Troya Bakera.

36 lat Piekarz Kierowany z Kalifornii ludzie nizinni Do półfinału w PFL Trenował w swoim piątym sezonie w sezonie 2021 Europa. W 2019 roku jako główny trener Budapesztańskie dzwonki krowie w Węgierska Liga Piłki Nożnej, Dokonał tego samego wyczynu, zdobywając Budapeszt HFL Półfinał. Przyszedł pierwszy Europa Jako koordynator ataków w 2015 roku Laura Byki w Norwegia, Gdzie Pomógł Byki Ich pierwszy i jedyny sukces Norwegia Mistrzostwo. W następnym sezonie pracował jako trener linii ofensywnej Renegaci z Zurychu w Liga Narodowa Szwajcarii I główny trener Młodsi renegaci. Został w Szwajcarii na następny sezon Pianna Jets Jako główny trener w 2017 roku. On wyszedł na Węgry Jako Asystent Specjalny w 2018 roku Krowie dzwonki.

Piekarza Kariera trenerska w szkole średniej i szkole średniej jest wszechstronna i skuteczna. Ostatnio pracował jako specjalny asystent Liceum Lyndona (Kalifornia) po raz pierwszy od 15 lat pomaga drużynie awansować do play-offów. Był trenerem linii defensywnej Chrześcijanin z Kentucky Po pracy jako trener running backs w 2017 roku Uniwersytet Ewangelicki W 2014. Miał taką samą sytuację Uniwersytet Stanowy w Oklahomie Panhandle (2013) i jego macierzystej uczelni, kolegium tyłek W 2012. Służył również jako trener linii ofensywnej Trójcy Prezbiteriańskiej (2010, 2011) i Liceum Calavarus (2006).

Piekarz Czekam na powrót do ludzie nizinni:

„Jestem bardzo podekscytowany kolejnym rokiem spędzonym w Lollanders. Jestem wdzięczny za zaufanie kierownictwa do mnie i możliwość stworzenia zespołu. Mamy kilka niedokończonych spraw i możemy je zakończyć w tym roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

READ  W Polsce stopy bez zmian przy nieco niższych prognozach inflacji | pstryknąć