Koniec 2021 roku mógł nie przebiegać zgodnie z planem dla 31-latka Travis Scottchociaż był w stanie odwrócić sytuację w ostatnich miesiącach, według TMZwygląda na to, że jego zwycięska passa będzie kontynuowana tylko w kupowaniu nowego, luksusowego bicza o wartości wielu milionów dolarów.

Ojciec dwójki dzieci – kto dostał Ciepłe pozdrowienia od jego dziewczyny Kylie Jennertrafił na Instagram w weekend z okazji Dnia Ojca – mówi się, że wydał ponad 3,5 miliona dolarów na swojego stylowego Bugatti Veyron Chiron Super Sport.

Bob Levy / Getty Images

Sklep zdobył zdjęcia Scotta na zewnątrz i jego wędrówek po Brentwood i szacuje, że jego kopia eleganckiej przejażdżki (z których powstało tylko 30) dała mu 5,5 miliona dolarów.

Jak zauważa post, mieszkaniec Houston radził sobie całkiem dobrze w ostatnich miesiącach, Występy na Billboard Music Awards i przywrócić Główne miejsce w Day N Vegas Po wycofaniu się w 2021 roku z powodu tragedii, która rozegrała się na corocznym festiwalu Astroworld.

@travisscott / Instagram Story

Scott popisał się nawet swoim wspaniałym niebieskim wnętrzem Bugatti w swojej historii na Instagramie 45,6 milionom obserwujących, kopiąc w fotelu kierowcy.

Chociaż prawdopodobnie jest zadowolony ze swojego nowego zakupu, rodziny dziesięciu osób, które straciły życie w listopadzie ubiegłego roku podczas występu rapera, powinny kręcić głowami na taką scenę.

Od swojego pierwszego wywiadu na temat spraw zbiorowych Scott twierdził, że nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji w tłumie, nie mówiąc już o umierających ludziach – został poddany zadziwiającej liczbie procesów sądowych, choć coraz wyraźniej widać było, że Rodeo Artysta gotów jest iść naprzód ze swoim życiem.

Sprawdź więcej zdjęć Nowy Bugatti Travis Scott jest tutaj.

[Via]