15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wideo: Pierwsze spojrzenie na kostium poszukiwaczki przygód Tiana Bayou

Wideo: Pierwsze spojrzenie na kostium poszukiwaczki przygód Tiana Bayou

Disney Parks TikTok Księżniczka Tiana udostępniła swój nowy strój, który pojawi się podczas przejażdżki Tiana’s Bayou Adventure w Magic Kingdom i Disneylandzie. Obejrzyj wideo poniżej.

Strój został po raz pierwszy ujawniony w grafice koncepcyjnej zeszłego lata.

Kostium przygodowy Tianas Bayou

Podczas gdy Tiana będzie przedstawiona w formie lektora podczas jazdy, zakłada się, że pojawi się w tym stroju w innych miejscach w parkach.

Kostium przygodowy Tiana Bayou
Kostium przygodowy Tianas Bayou 16.30.09
16.30.06
16.30.05

Przygoda Tiana Bayou

Koncepcja Bayou Adventure od Tiana

Przygoda Bayou z Tiany rozpoczyna się po wydarzeniach z „Księżniczki i żaby”. W 1927 roku Tiana założyła Tiana’s Foods Cooperatives, zlokalizowane w kopalni soli, gdzie rolnicy uprawiają zboża wzdłuż wody. Podczas przygody Tiany na Bayou, Tiana i Crocodile Louis zapuszczają się do zatoki, aby znaleźć zwierzęcych przyjaciół. Przygotowują się do specjalnego święta Mardi Gras dla mieszkańców Nowego Orleanu.

Grafika koncepcyjna Tiana's Bayou Adventure przedstawiająca Louise, Tianę i ich trupę zwierząt

Scena przedstawiona na powyższej grafice koncepcyjnej to „ekscytujący moment, w którym po raz pierwszy wpadasz do boksu i poznajesz nowych i znajomych przyjaciół”. Louis i grupa zwierząt zagrają Zydeco, rytmiczną i bluesową mieszankę stworzoną w Luizjanie. Zestaw zwierzęcych przyjaciół obejmuje wydrę, królika, szopa pracza, bobra i żółwia, który jest wykonany z naturalnych elementów.

W przejażdżce pojawi się 17 nowych postaci, w tym młodszy brat księcia Naveena, Ralphie. Tor Splash Mountain pozostanie, ale atrakcja dostanie nowy komplet odzieży i elektronikę audio. Będzie wiele animacji głosowych dla Tiany, a ona będzie miała nowe stroje przygodowe.

Krajobraz zewnętrzny został zaprojektowany tak, aby bardziej przypominał bagno Luizjany.

Kolejkę i wpadającą w ucho muzykę zaaranżują nagradzani artyści PJ Morton i Terence Blanchard, którzy zmiksują klasyczne piosenki z filmu z klasykami Nowego Orleanu i oryginalnymi kompozycjami. Zapach beignet ma być również pompowany w całej kolejce.

Tiannas Bayou Mama Odie Adventure

Niektórzy z oryginalnej obsady zapewnią swoje głosy dla atrakcji, w tym Anika Noni Rose (Tiana), Bruno Campos (Naveen), Michael Leon Wooley (Louis) i Jennifer Lewis (Mama Odie). Grafika koncepcyjna przedstawia mamę Odie w bocianim gnieździe w jej rozbitym statku, a wokół wiszą lampki z butelek.

READ  Shazam! Wrath of the Gods otwiera się za 30 milionów dolarów - The Hollywood Reporter

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i informacje dotyczące parków Disneya, włącz WDW News Today na ŚwiergotI FacebookI Instagram.

  • Shannona Michelsona

    Shannen jest fanem parków Disneya i miłośnikiem psów od dzieciństwa, mimo że Pluton próbował zjeść lalkę Myszki Minnie Shannen, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Pogodzili się teraz. Możesz wysłać e-mail do Shannen na adres [email protected]

    Wyświetl wszystkie posty