25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda X Factor, Tom Mann „rozbita”, gdy narzeczona Danielle Hampson umiera w dniu ślubu

Gwiazda X Factor, Tom Mann „rozbita”, gdy narzeczona Danielle Hampson umiera w dniu ślubu

Najlepszy dzień w życiu Toma Manna zamienił się w dzień „nieodwracalnego smutku”.

28-latek, najbardziej znany z występu w The X Factor w 2014 roku, podzielił się tragiczną wiadomością na swoim Instagramie. Instagram W poniedziałek mówi, że w sobotę jego ukochana żona nigdy nie pójdzie do ołtarza.

Jego narzeczona, 34-letnia Danielle Hampson, zmarła w dniu ślubu.

Publikując zdjęcie Hampsona i ich ośmiomiesięcznego syna Boya, Mann powiedział, że nie może „uwierzyć, że piszę te słowa”.

Napisał: „Mój ukochany Danny – mój najlepszy przyjaciel, moje wszystko i więcej, miłość mojego życia – zmarł we wczesnych godzinach porannych w sobotę 18 czerwca”. „W ten, który miał być najszczęśliwszy dzień w naszym życiu, zakończył się nieodwracalny ból serca. Czuję się, jakbym płakał nad oceanem.

„Nigdy nie dotarliśmy do ołtarza, czy też złożymy nasze śluby lub zatańczymy nasz pierwszy taniec, ale wiem, że wiesz, że byłeś całym moim światem i najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, Danielu”.

Mann, który pojawił się w show ze śpiewem jako część boybandu Stereo Kicks, powiedział, że ich syn da mu „siłę” do radzenia sobie.

„Szczerze nie wiem, dokąd mam się stąd udać”, napisał, „ale wiem, że muszę użyć wszelkich sił, jakie mogę zebrać dla naszego małego chłopca”. „Nie będę znakiem rodzica, którym już się stałem, ale obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wychować Boya tak, jak zawsze chciałem”.

Tom Mann napisał na Instagramie, że jego narzeczona Danielle Hampson była miłością jego życia.
Tom Mann napisał na Instagramie, że jego narzeczona Danielle Hampson była miłością jego życia.
Instagram

Piosenkarz i autor tekstów zauważył, jak „całkowicie załamał się, próbując uporać się z” tragedią.

„Mój drogi Danny, najjaśniejsze światło w każdym pomieszczeniu, mój świat jest niczym innym jak ciemnością bez ciebie. I będę za tobą tęsknić na zawsze.”

Przyczyna śmierci Hampsona jest obecnie nieznana.

„Nigdy nie przychodzimy do ołtarza, albo złożymy nasze śluby, albo zatańczymy nasz pierwszy taniec”.

Tom Man

Byli koledzy z zespołu Stereo Kicks Manna pospieszyli do sekcji komentarzy, aby złożyć kondolencje.

READ  Król Karol III wznosi toast za urodziny Archiego „gdziekolwiek”

Piosenkarz Barkley Beals napisał: „Wyślij mojego ukochanego brata, przepraszam”, podczas gdy Charlie Jones dodał: „Rozwalające czytanie tego Toma. Widząc całą moją miłość do ciebie i Bowiego”.

Mann i Hampson zostali zmuszeni do odroczenia ślubu w sierpniu 2020 r. przy dwóch różnych okazjach z powodu pandemii.

Śmierć Danielle Hampson nie jest jeszcze znana, ponieważ Tom Mann wyraził swój całkowity smutek w swoim poście na Instagramie.
Śmierć Danielle Hampson nie jest jeszcze znana, ponieważ Tom Mann wyraził swój całkowity smutek w swoim poście na Instagramie.
Instagram

że oni ogłosić Przybycie ich syna, Boya, w październiku 2021 roku.

Mann wdarł się na scenę muzyczną jako uczestnik jedenastego sezonu The X Factor w 2014 roku. Początkowo przesłuchiwał go do występu solowego, zanim sędziowie umieścili go w Stereo Kicks.

Zespół zajął piąte miejsce, a później wydał swój pierwszy singiel, jednak w następnym roku drogi członków zespołu rozeszły się.