21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jussie Smollett udziela rzadkiego wywiadu na temat jej „bolesnych” kilku lat

Jussie Smollett udziela rzadkiego wywiadu na temat jej „bolesnych” kilku lat

Soczysty Smollett Skrucha Zrób to niesławne sit-in Z Robinem Robertsem w 2019 roku. W rzadkim wywiadzie aktor powiedział, że był „przerażony”, że zobaczy go po raz pierwszy w zeszłym roku.

Smollett czatuje z Sway Calloway autorstwa SiriusXM jestem z klasą Bee Boy BluesJego pierwszy projekt odkąd został zwolniony imperium Kiedy policja zdecydowała, że ​​popełnił własną zbrodnię nienawiści. 40-letni aktor rzucił nowe światło na jego mentalność trzy lata temu i ujawnił, że od jakiegoś czasu nie zdawał sobie sprawy z reakcji w Internecie. Smollett, który był Został skazany na 150 dni więzienia Za okłamywanie policji utrzymuje swoją niewinność, ale żałuje, że nie powiedział inaczej.

Jussie Smollett powraca w centrum uwagi trzy miesiące po tym, jak została skazana na karę więzienia za okłamywanie policji. (Zdjęcie: Getty Images)

„Nie chciałem udzielać wywiadu” – powiedział Smollett. huśtawka ranoWyjaśnił, że początkowo chciał odpowiadać sceptykom bezpośrednio w mediach społecznościowych. Jego zespół zidentyfikował filmy – które wciąż miał na swoim telefonie – które brzmiały „niezwykle zły” i „obronny”. „Kocham i szanuję Robina Robertsa… Nie chciałem udzielać tego wywiadu. Ten wywiad nie był dla mnie, był dla mojej postaci”.

Smollett właściwie nie oglądał wywiadu, dopóki nie został odtworzony przez prokuraturę Na zeszłorocznym procesie.

„Obejrzałem to i wstydziłem się. To znaczy, wstydziłem się. To znaczy, po prostu się zdenerwowałem. Każde słowo, które powiedziałem w tym wywiadzie, było prawdą, ale był pewien poziom performatywności, który wziął się z tego, że nie nie chcę tam być.” „Byłem tak zły i tak obrażony, że musiałem wystąpić w ogólnokrajowej telewizji i coś mi wyjaśnić. I to było tak polityczne, i to wszystko, i zorientowałem się, że mam do czynienia z własną uwewnętrznioną homofobią”.

Smollett, który jest czarnoskóry i wesoły, powiedział, że próbował „reprezentować nas wszystkich, którzy zostali zaatakowani na podstawie tego, kim byliśmy… ale nie chciałem też być kojarzony z ludźmi, którzy zostali zaatakowani”.

READ  Billie Eilish świętuje pierwszą rocznicę Happier Than Ever

Kontynuował: „Naprawdę przepraszam, że to mówię… Czułem się, jakbym niedawno się trochę zaskoczył, co spowodowało, że pobił się w tyłek”. „A przynajmniej czułem się tak, jak ludzie mnie widzieli. I tak bardzo się starałem, jak, pozował, a on mnie uderzył, a potem uderzyłem go w tyłek i powiedziałem: „O mój Boże… wyglądasz śmiesznie”. „

Smollett trzymał się wszystkiego, co powiedział podczas wywiadu, ale wtedy „nie wiedział, co nadchodzi”. Nieco ponad tydzień później Został aresztowany za złożenie fałszywego raportu na policję. Władze twierdzą, że aktor rozpoczął atak, aby rozwinąć swoją karierę, co Smollett odrzuca.

Powiedział, odnosząc się do faktu, że w swojej karierze nie potrzebował „jakiś rozkwit”. „Byłem w górę iw dół”.

Rodzina Smollettów zabrała mu telefon, gdy wybuchł skandal.

„Kiedy mówię, że jestem odcięty od świata”, powiedział, „zostałem odcięty od świata”. „Nie pozwolono mi uzyskać dostępu do mediów społecznościowych”.

Aktor sam zdecydował się na Google „mniej więcej rok później”.

Ogłosił „najgorszy pomysł w historii”. „Widziałem, jak to naprawdę wygląda i było to naprawdę bolesne. Ponieważ pomyślałem:„ Och, powiedział to o mnie ”. Mój Boże. Och, tak powiedziała. Co? „

Jedyną osobą, która nie zawiodła aktora, jest jego poprzednik imperium W roli głównej Taraji P. Henson. Obaj utrzymywali przyjaźń i pomogli sfinansować jego nowy film.

„Byłem z Taraji przedwczoraj w Atlancie. To jest moje serce. Moje serce, mieliśmy najlepszy czas na lunch” – powiedział Smollett. „Kocham tę kobietę. To niezrozumiałe, jak bardzo kocham tę kobietę, a ona jest dosłownie jedną z moich najlepszych przyjaciółek na całym świecie”.

Smollett spędził sześć dni w więzieniu po tym, jak został skazany w marcu Ale został zwolniony Podczas gdy on odwołuje się od wyroku skazującego na 2021 r.

READ  „Tańcz to wiecznie” – Billboard