23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Stranger Things 4” tom.  2 Drops oszałamiający zwiastun Netflix — The Hollywood Reporter

„Stranger Things 4” tom. 2 Drops oszałamiający zwiastun Netflix — The Hollywood Reporter

pierwsze spojrzenie na Dziwniejsze rzeczy 4 tom. 2 spadł we wtorek rano – co jest niesamowite.

Oczywiście ostatnie dwa odcinki tego sezonu cieszą się dużą popularnością Netflix Serial będzie pełen przygód, ekstremalnego horroru i oczywiście komedii. Para obj. Netflix podał, że łączny czas trwania dwóch odcinków wyniesie około czterech godzin. Oczywiście zwiastun jest ustawiony na „Running Up That Hill”, piosenkę Kate Bush z 1985 roku, która niedawno znalazła się na szczycie list przebojów po ponad 30 latach dzięki użyciu w Vol. 1.

Zwiastun tomu 2 był trzymany pod kluczem, co oznacza, że ​​nie został udostępniony mediom, zanim został upuszczony, aby wszyscy mogli go zobaczyć online we wtorek rano. Z zapowiedzi jest wiele do wyciągnięcia, ale producent-reżyser Shawn Levy Wydaje się, że lepiej podsumować to w pliku ostatni wywiad z Hollywoodzki reporter.

„Po obejrzeniu tych dwóch finałowych odcinków są one tak samo emocjonalne, jak kinowe” – powiedział. „Cholera jasna, zdecydowanie są ucztą dla oczu, ale uderzają cię w serce. Więc to właśnie zamierzam o tym powiedzieć.”

Dziwniejsze rzeczy 4 tom. 1 został bardzo dobrze przyjęty i obecnie posiada 89 procent na Rotten Tomatoes. Wydano także pierwsze siedem odcinków sezonu Pobił rekord oglądalności dla Netflixa.

Zgodnie z wewnętrznym pomiarem przetwornika, Dziwne rzeczy Osiągnął 286,79 miliona godzin czasu oglądania na całym świecie w dniach 25-27 maja. To poprzedni najlepszy rekordzista, drugi sezon Bridgetonktóry w marcowy weekend otwarcia wygenerował 193 miliony godzin czasu oglądania.

Dziwniejsze rzeczy 4 tom. 2 pojawi się na antenie 1 lipca.

Obejrzyj zwiastun poniżej.

READ  Whoopi Goldberg mówi, że chce poprowadzić „Koło fortuny” po tym, jak Pat Sajak ogłasza przejście na emeryturę – ostateczny termin