14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Transakcje Josha Allena i Von Millera zostały zrestrukturyzowane, a Bills wygenerowali 32 miliony dolarów w kapitale

Transakcje Josha Allena i Von Millera zostały zrestrukturyzowane, a Bills wygenerowali 32 miliony dolarów w kapitale

Aliny GetzenbergESPN3 minuty na przeczytanie

Galen Hurtz czy Josh Allen? Stephen A. i Mad Dog nie zgadzają się co do tego, kto jest najlepszy

Stefan A. nie zgadza się. Smith i Chris „Mad Dog” Russo o pozycji Jalena Hurtsa wśród najlepszych rozgrywających w NFL.

Buffalo, Nowy Jork — Do rozpoczęcia sezonu ligowego zostały mniej niż dwa dni Buffalo Bills wykonali kilka dużych ruchów, aby dostosować się do limitów, restrukturyzując kontrakty rozgrywającego Josha Allena i wyprzedzając Von Millera, aby stworzyć prawie 32 miliony dolarów miejsca w czapce, powiedziało źródło Field Yates z ESPN.

W poniedziałek, pierwszego dnia okresu negocjacji, rachunki przekroczyły pułap na 2023 r. o ponad 19 mln USD (limit oprocentowania rachunków wynosi około 227 mln USD). Umowy Allena i Millera były najbardziej oczywistymi z restrukturyzacji zespołu, aby pomóc zespołowi w przestrzeganiu limitu i znalezieniu miejsca do pracy. Podpisane przez Allena przedłużenie umowy w 2021 roku przyniosło jego pierwszy duży skok w 2023 roku, kiedy rozgrywający miał wynieść 39,8 miliona dolarów w porównaniu z limitem w tym roku z 27,5 miliona dolarów podstawowej pensji.

„[Allen’s cap hit is] „Jedna z największych liczb, jakie możesz zrobić w kosmosie” – powiedział Beane w NFL Scouting Combine. Więc zdecydowanie musimy się mocno zastanowić [restructuring his deal]. W pewnym sensie mamy własną listę A i listę B, w jaki sposób zamierzamy to zrobić”.

W 2023 roku Miller zarobił podstawową pensję w wysokości 1,3 miliona dolarów i maksymalną pensję w wysokości 18,6 miliona dolarów, co jest trzecią najwyższą pensją w zespole za szerokim odbiorcą Stephonem Diggsem. Restrukturyzacja dwóch wielkich hitów miała sens dla Bills, ponieważ są oni związani z Allenem na dłuższą metę, więc przeniesienie jego pieniędzy na wyjazd nie jest tak wielką sprawą, a zespół jest już zaangażowany w przyspieszenie przejścia od poważnej operacji ACL do co najmniej 2024, ale może wyjść z dwuletniej umowy Sześć lat w roku 2026.

The Bills wykonali ruchy w weekend, aby zrobić miejsce dla maksimum, w tym podpisali kontrakt z linebackerem Mattem Milano na dwuletnie przedłużenie, które przyniosło 6 milionów dolarów w kosmosie w tym roku. Milano ma teraz kontrakt z drużyną do 2026 roku. Zespół zrestrukturyzował również umowę obronną Tima Settle’a, aby otworzyć 600 000 $ na 2023 rok.

Buffalo miał pracowity poniedziałek na zewnątrz, przygotowując pokój z czapkami. Zespół ponownie podpisał kontrakt z Samem Martinem na trzyletni kontrakt o wartości nieprzekraczającej 1,665 miliona dolarów w 2023 roku, który można było rozwiązać po roku z niewielkim włączeniem, ponownie podpisany obrońca Tyler Matakiewicz i defensywny obrońca Cam Lewis na jedną: oferty roku i dodał strażnika Dallas Cowboys, Connora McGoverna. Ten pierwszy ma trzyletnią umowę o wartości 23 milionów dolarów.

READ  Gwiazda koszykówki ze stanu Iowa, Lexi Donnarski, wchodzi w okienko transferowe