26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drużyna USA odbija się w World Baseball Classic, pokonując Kanadę

Drużyna USA odbija się w World Baseball Classic, pokonując Kanadę

On gra

PHOENIX – Mark DeRosa opuścił Chase Field dopiero o pierwszej w nocy w poniedziałek, dzwoniąc i planując strategie.

Nie spał do czwartej nad ranem, wciąż próbując przeanalizować, co się stało w ich paskudnej porażce z Meksykiem.

Cóż, za 24 godziny dyrektor Stanów Zjednoczonych będzie spał jak niemowlę.

Drużyna USA pokonała Kanadę 12-1 w siedem rund w poniedziałek wieczorem, a teraz potrzebuje wygranej w środę wieczorem z Kolumbią bez załogi, aby zdobyć bilet do Miami w ćwierćfinale World Baseball Classic.

Mają pełną kontrolę nad własnym losem, nie martwiąc się o jakiekolwiek zerwanie, prowadzenie różnic lub podejmowanie działań.

Pokonaj Kolumbię i są na miejscu.

wielka chwila: Nikaraguańczyk Dokie Hibbert podpisuje kontrakt z Detroit Tigers po pokonaniu trzech supergwiazd MLB

World Classic Baseball: Harmonogram, sposób oglądania, informacje o zakładach, kraje i grupy

Mogłoby być inaczej, gdyby Wielka Brytania nie zaszokowała Kolumbii wcześniej tego dnia, unikając możliwości, że Drużyna USA będzie musiała pokonać Kolumbię więcej niż siedmioma biegami w środę, ale na razie wszystko, co muszą zrobić, to wygrać.

„Zdecydowanie mamy kontrolę” — powiedział kapitan USA Mike Trott. „Oczywiście wcześniejsza wygrana Wielkiej Brytanii trochę nam pomogła, ale wiedzieliśmy po przegranej [to Mexico]Musieliśmy wygrać i zobaczyć, co się stanie. ”

Pojawili się w poniedziałek zrelaksowani i pewni siebie i natychmiast wyszli i wyrzucili wszystkie stłumione frustracje w Kanadzie, podczas gdy DeRosa mógł po prostu usiąść i patrzeć.

„Weszliśmy z odrobiną dumy”, powiedział Trott, którego homer z trzech runów w pierwszej rundzie otworzył mecz. „Podejrzewam [the Mexico defeat] Trochę nas to obudziło. Przesłanie dla nas było takie, abyśmy wyszli na zewnątrz i świetnie się bawili, po prostu bądźmy sobą. ”

READ  Gwiazda Villarreal opowiada o Lidze Mistrzów, współpracuje z Unai Emery i mierzy się z Liverpoolem

Tej nocy DeRosa nie musiał patrzeć, jak jego załoga wybucha na jego oczach i nie mógł nic z tym zrobić, ponieważ weteran miotaczy Lance Lynn oddał tylko dwa trafienia w pięciu dominujących rundach.

„To, co Lance zrobił dziś wieczorem, było ogromne” – powiedział DeRosa. „Wielkie dla nas, aby zresetować bazę danych. Poszło idealnie.”

Nie musisz się martwić o to, jakie środki odciążające mogą obsłużyć kilka rund, kontrować tyle trafień, ani ile narzutów potrzebujesz, aby użyć tylko jednego środka odciążającego na Milesie Mikulasie.

DeRosa po prostu usiadł, patrzył, jak jego drużyna robi pokaz laserowy, pokonał 9: 0 w pierwszej połowie 19-letniego kanadyjskiego debiutanta Mitcha Pratta i nigdy nie oglądał się za siebie.

„Myślę, że przez kilka pierwszych meczów po prostu staraliśmy się poczuć siebie” – powiedział Trott. „Ale dzisiaj po prostu przyszliśmy z mentalnością, że będziemy dominować”.

Mecz trwał zaledwie dwie godziny i dwadzieścia minut, gdyż w siódmej rundzie zastosowano zasadę litości.

Naprawdę, było dokładnie tak, jak DeRosa napisał grę.

„Zaczyna i zaczyna na kopcu” – powiedział DeRosa przed meczem. „Zawsze tak jest. To nadaje ton. Chcę po prostu znaleźć się na szczycie listy z szansą, że to przestępstwo wybuchnie. Myślę, że są na to gotowi. Naprawdę”.

Lynn prowadził w pierwszej rundzie 1-2-3, a skład odpowiedział: pojedynczo, chód, chód, dublet, ofiara muchy, chód, bieg punktowany pojedynczo, ziemia, bieg punktowany potrójnie i trzy biegi.

To była czysta ofensywa, pokazując światu baseballu, jak niebezpieczny może być ich skład, dając dwa dublety, dwa potrójne, dwa home runy i łącznie 22 bazy.

wiadomość?

„Miałeś wyjść i dominować” – powiedział amerykański gracz Tim Anderson. „To właśnie robiliśmy przez cały skład. Będąc w składzie z wieloma facetami, nie musisz wiele robić. Chodzi o to, aby przekazać pałeczkę.

READ  Thompson: Związek Chrisa Paula i Steve'a Curry'ego dowodzi, że życie to płaski krąg

I ciągle im to wylewaliśmy. ”

Wszyscy w wyjściowym składzie, z wyjątkiem zapolowego Kyle’a Tuckera, trafili przynajmniej jedno trafienie, na czele z Andersonem i łapaczem JT Realmoto.

Wszyscy w składzie prowadzili co najmniej jedną jazdę, z wyjątkiem Mookie Betts, prowadzonej przez trzy RBI Trouta.

Wszyscy są w składzie, ale Tucker i Realmuto zdobyli co najmniej jeden bieg, a pięciu graczy zdobyło dwa gole.

Drużyna USA będzie miała jeden dzień wolny we wtorek i kolejny w czwartek, jeśli awansują do ćwierćfinałów.

Z pewnością Stany Zjednoczone mają wady, które ujawniły się w ich paskudnej porażce z Meksykiem. Nie mają wśród swoich pracowników żadnych zwycięzców Cy Young. I mogą wejść do ćwierćfinału z takimi asami jak Yu Darvish czy Yoshinobu Yamamoto z Japonii, nawet jeśli Shuhei Ohtani zostanie pominięty; Sandy Alcantara z Dominikany; Julio Ureas z Meksyku czy Marcus Stroman z Puerto Rico.

Nie bez powodu Stany Zjednoczone nie są faworytem turnieju, ale po poniedziałkowej porażce odzyskały pewność siebie.

Kto wie, może nawet znajdą innego drugobazowego w tym procesie? Andersona Chicago White SoxJako shortstop All-Star, po raz pierwszy w swojej karierze zawodowej zagrał na drugiej bazie i wyglądał, jakby grał tam przez całe życie.

„On chce chwili, ma nad sobą przewagę” – powiedział DeRosa.

Anderson poszedł 2 za 3 z potrójną bramką, RBI, dwoma zdobytymi biegami, stępem i bezbłędną obroną.

Anderson powiedział: „Zawsze ćwiczę, aby coś udowodnić, po prostu być jednym z największych. Po prostu mam szansę, aby świat zobaczył, jakim jestem sportowcem. „

Jasne, White Sox znają jego talent od dawna, ale teraz, gdy jest światowej klasy, wszyscy postrzegają go jako jednego z najlepszych w grze.

Koleżanka z drużyny White Sox, Lynn, mówi: „W ciągu swojej kariery widzisz facetów, którzy nie boją się chwil. Tim Anderson nie boi się niczego.

READ  Walker Buehler pod koniec sezonu przejdzie operację łokcia

„Przeszedł wiele w swoim życiu, aby być tu, gdzie jest.

– I nie sądzę, żeby ktokolwiek na wzgórzu kiedykolwiek go onieśmielił.

Zespół USA: Pełny skład World Baseball Classic 2023

Teraz, gdy Stany Zjednoczone dominowały w sposób, w jaki od dawna tego oczekiwali, cały zespół podziela to samo zdanie.

Ich czarterowy lot zespołowy zaplanowano na czwartek rano z Phoenix do Miami.

zamierzają na nim być.

Mogą mieć ograniczenia w awansach, indywidualne żądania klubowe lub osobiste prośby, ale po prostu mają zbyt wiele talentów, aby wcześniej wracać do domu.

– Dowiemy się – mówi DeRosa. „To musi się zmienić. I bez wątpienia tak się stanie, kiedy wsiądziemy do samolotu do Miami.”

Śledź Boba Nightingale’a na Twitterze @pracownik.