21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tom Holland robi sobie roczną przerwę aktorską po nakręceniu filmu The Jam Room – Misc

Tom Holland robi sobie roczną przerwę aktorską po nakręceniu filmu The Jam Room – Misc

Tom Holland ogłosił w niedawnym wywiadzie wideo dla Extra, że ​​przestanie grać w przyszłym roku po żmudnej produkcji nowego thrillera kryminalnego The Crowded Room na Apple TV+. W serialu Holland gra Danny’ego Sullivana, który został aresztowany latem 1979 roku za udział w strzelaninie w Rockefeller Center. Serial oparty jest na prawdziwych zbrodniach popełnionych przez Billy’ego Milligana, u którego zdiagnozowano dysocjacyjne zaburzenie tożsamości.

„To z pewnością był ciężki czas” — powiedział Holland Extra o produkcji serialu. „Eksplorowaliśmy pewne emocje, których nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Oprócz tego, będąc producentem, zajmującym się codziennymi problemami, które towarzyszą każdemu planowi filmowemu, dodałem dodatkowy poziom presji.”

Holland powiedział, że „uwielbiał krzywą uczenia się bycia producentem”, ale granie dwóch ról w jednej produkcji, grając postać w poważnym stanie zdrowia psychicznego, doprowadziło go do przekroczenia granicy wytrzymałości.

„Nie jest mi obca ciężka praca” – powiedział Holland. „Żyłem z myślą, że ciężka praca to dobry interes. Z drugiej strony serial mnie złamał. Nadszedł czas, kiedy potrzebowałem przerwy i zniknąłem, pojechałem na tydzień do Meksyku, spędziłem czas na plaży i wyluzowałem. teraz robię sobie roczną przerwę, co wynika z tego, jak ciężki jest to program. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to się potoczy. Czuję, że nasza ciężka praca nie poszła na marne”.

podczas Wywiad z Entertainment Weekly W zeszłym miesiącu Holland ujawnił, że praca nad The Crowded Room doprowadziła do „trochę załamania” w jego życiu osobistym.

„Widziałem siebie w [the character], ale w moim życiu osobistym, powiedział Holland. „Pamiętam, jak miałem w domu załamanie nerwowe i myślałem:„ Idę ogolić głowę ”. Muszę ogolić głowę, bo muszę pozbyć się tej postaci. I oczywiście byliśmy w trakcie kręcenia, więc postanowiłem tego nie robić… To nie przypominało niczego, czego próbowałem wcześniej ”.

READ  Paramount Plus wcześnie porzucił duży crossoverowy odcinek Star Trek

Holland potwierdził EW, że od tego czasu jest trzeźwy od roku i czterech miesięcy. Przypisał serialowi Apple TV + zmianę jego poglądów na temat swojego zdrowia psychicznego.

„Nauka o zdrowiu psychicznym i jego sile oraz rozmowa z psychiatrami o zmaganiach Danny’ego i Billy’ego była czymś, co było bardzo pomocne w moim życiu”, powiedział aktor, zauważając, że jest teraz w stanie „rozpoznać wyzwalacze”, takie jak media społecznościowe, które „stresują mnie”.

Holland występuje w filmie The Crowded Room u boku Amandy Seyfried, Saszy Lane, Willa Chase’a, Liora Raza, Laili Robbins, Christophera Abbotta i Henry’ego Eikenberry’ego. Premiera serialu 9 czerwca na Apple TV+.