20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fani „9-1-1” spieszą się, by wesprzeć Jennifer Love Hewitt po jej bolesnym odkryciu na Instagramie

Fani „9-1-1” spieszą się, by wesprzeć Jennifer Love Hewitt po jej bolesnym odkryciu na Instagramie

Źródło: Chelsea Guglielmino

„Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji, korzystając z poniższych łączy”.

9-1-1 gwiazda Jennifer Love Hewitt Zmaga się ze złamanym sercem przez ostatnią dekadę i poświęca czas, aby o tym porozmawiać.

w ostatnich dniach Udostępnij na Instagramie, Wiem co zrobiłeś poprzedniego lata Aktorka zdradziła, że ​​jej mama ma 10 lat Patrycja zmarł na Powikłania nowotworowe. Jennifer udostępniła zdjęcie siebie siedzącej obok matki i przyznała, że ​​wspomnienie sprawiło, że poczuła się „okrutna” i nadal nosi ją do dziś.

Podpisała zdjęcie: „Dzisiaj minęło dziesięć lat, odkąd straciłam najlepszego przyjaciela”. „Ktoś powiedział mi po tym, jak straciłam matkę, że pierwszy rok wydawałby się niemożliwy, a kolejne lata budowały we mnie siłę, a następnie dziesięcioletni znak byłby znowu otwartą raną. Bo byłoby szaleństwem być bez niej tak długo. Mieli rację. Dziś czuję się tak okrutny. Nigdy nie zapomnę, żeby nie kazała jej się pożegnać.

w podpisie, Jennifer Opisał także niektóre z trudnych chwil, z którymi musiała się zmierzyć od czasu utraty matki, w tym przypadkowo zadzwoniła do niej w trudnych dniach w nadziei, że zobaczy jej twarz, gdy wejdzie do dawnego domu Patricii. Uznając, jak trudna może być podróż, szept ducha Aktorka poruszyła wpływ Patricii na życie jej rodziny.

Jennifer kontynuowała: „Dzisiaj będę ją świętować, ponieważ wiem, że pomogła mi zbudować moją rodzinę. Moje cudowne dzieci i wspaniały człowiek, który codziennie pomaga mi tworzyć naszą małą jednostkę”. „Wiedziałam, że to wszystko, czego chciałam. Wiem, że jest z nami każdego dnia. Dziś będę jadła i piła jej ulubione rzeczy. Razem z dziećmi obejrzymy zdjęcia Mimi i wszystkie jej przygody i będę bardzo wdzięczna że była moja chociaż przez chwilę. Kocham Cię Mamo. Zawsze i na wieki.”

READ  Horoskop dzienny na poniedziałek, 10 lipca 2023 r

W odpowiedzi fani nie tylko pochwalili jej odwagę, ale szybko wesprzeli ją w tym trudnym czasie. „Prześlij ci wielki uścisk” – aktorka Lindsey Cena Napisał w sekcji komentarzy posta na Instagramie. Jeden z fanów odpowiedział: „Cóż za piękny sposób na uczczenie swojej matki, przesyłanie miłości”. Inna fanka znalazła sposób na zapisanie wszystkich naszych myśli w jednej doskonałej odpowiedzi: „Piękne słowa ❤️ Jestem pewien, że jest tak dumna z kobiety, którą jesteś, z radości, jaką dajesz ludziom, którzy Cię nie znają, i z niesamowitego”. Mamo, jesteś tak zainspirowana nią’.”

Nasze myśli są z tobą, Jennifer.

Może Ci się spodobać