22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tim Cook sugeruje, że w przyszłym miesiącu pojawi się nowy Apple Pencil 3

Tim Cook sugeruje, że w przyszłym miesiącu pojawi się nowy Apple Pencil 3

Apple ogłosiło we wtorek, że 7 maja zorganizuje specjalne wydarzenie. Chociaż firma zwykle nie omawia tematów wydarzeń, grafika zaproszenia jasno pokazuje, że wydarzenie będzie poświęcone iPadowi – ponieważ widzimy w nim Apple Pencil. Co gorsza, dyrektor generalny Apple Tim Cook zasugerował, że przynajmniej w przyszłym miesiącu zobaczymy nowego Apple Pencil 3.

Wkrótce pojawi się Apple Pencil 3

W poście na XCook udostępnił grafikę wydarzenia z podpisem „Narysuj nas 7 maja!” Dyrektor dodał także do posta emoji ołówka, potwierdzając fakt, że Apple rzeczywiście wprowadzi na rynek nowe iPady i prawdopodobnie nowy Apple Pencil podczas specjalnego wydarzenia „Let Loose” zaplanowanego na 7 maja.

Ostatni raz Apple wypuściło nową generację Apple Pencil w 2018 roku (z wyjątkiem Wersja USB-C jest tańsza wprowadzony w zeszłym roku). na czas, Ołówek jabłkowy Został zaktualizowany o matową konstrukcję, lepszy chwyt, nowy gest dwukrotnego dotknięcia i ładowanie magnetyczne. Ale czego dokładnie możemy się spodziewać po Apple Pencil 3?

Według różnych plotek, nowy Ołówek jabłkowy Może zawierać integrację z Find My. Pomogłoby to użytkownikom łatwo śledzić i znajdować zagubiony Apple Pencil, podobnie jak w przypadku słuchawek AirPods i AirTags. Niektóre plotki sugerują również, że Apple Pencil 3 będzie wyposażony w wymienne końcówki magnetyczne.

9 do 5Mac Znaleziono również wiele dowodów wskazujących na nowe Ołówek jabłkowy Będzie obsługiwał pewnego rodzaju gest „dotknięcia”. Nowy Apple Pencil prawdopodobnie będzie w stanie wykryć, kiedy użytkownik naciśnie jego powierzchnię, aby wykonać szybką czynność, na przykład dodanie tekstu lub podpisu.

A co z nowymi iPadami?

Oczywiście podczas wydarzenia poświęconego iPadom nie zabraknie nowych iPadów. Krążą pogłoski, że Apple wprowadzi obie nowości iPada Air I iPada Pro Modele. Podczas gdy iPad Air 6 po raz pierwszy będzie wyposażony w chip M2 i większą wersję z wyświetlaczem o przekątnej 12,9 cala, nowy iPad Pro będzie zasilany przez chip M3 i będzie miał wyświetlacze OLED, a także będzie cieńszy.

READ  Zwiastun Akuma dla Street Fighter 6, którego premiera zaplanowana jest na 22 maja

Ponadto istnieją doniesienia, że ​​Apple opracowało przeprojektowaną klawiaturę Magic Keyboard, dzięki której iPad będzie bardziej przypominał tradycyjny laptop, rezygnując z obecnej pływającej konstrukcji.

Specjalne wydarzenie Apple będzie transmitowane online i odbędzie się o godzinie 7:00 czasu PT/10:00 czasu wschodniego.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.