20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Rams zatrudnili Mike’a LaFleura jako kolejnego koordynatora ofensywy pod dowództwem Seana McVaya

The Rams zatrudnili Mike’a LaFleura jako kolejnego koordynatora ofensywy pod dowództwem Seana McVaya

USATSI

the Barany z Los Angeles pośrodku Przetasuj grupę pozycji W sztabie trenerskim Seana McVaya. Ta lista rzeczy do zrobienia nieco się skróciła, gdy klub sprowadził Mike’a Lafleura na kolejnego koordynatora ofensywy, Zespół ogłosił w piątek. Lafleur był postrzegany jako faworyt do wylądowania na koncercie po tym, jak on i W.B Jets w Nowym Jorku Wspólnie postanowili rozstać się na początku tego sezonu, a Anderson wspomniał w czwartek, że ma „wewnętrzną ścieżkę” do koncertu, który w końcu dostał.

W okresie, gdy McVay wciąż rozważał swoją przyszłość w NFL, zanim zdecydował się wrócić i zostać trenerem Los Angeles, Rams widzieli byłego koordynatora ofensywy Liama ​​​​Quinna Powrót na Uniwersytet Kentucky być jej OC po jednym sezonie w NFL. Quinn został zatrudniony przez Rams po tym, jak Kevin O’Connell przyjął stanowisko głównego trenera Wikingowie z Minnesoty po sezonie.

Podczas kampanii w 2022 roku Rams odnieśli kontuzje po obu stronach piłki, ale szczególnie w ataku, ponieważ ewentualny rozgrywający Matthew Stafford i Cooper Cobb zostali zamknięci na rok. Częściowo z powodu tych kontuzji ofensywa Los Angeles miała problemy, zajmując 23. miejsce w NFL w DVOA i ostatnie w lidze pod względem łącznej liczby jardów na mecz (280,5).

Będą chcieli to zmienić z LaFleur, który ma wiedzę o McVayu ze względu na ich związek z nim 49ers trener Kyle Shanahan. Zanim został koordynatorem ofensywy Jets w 2021 roku, LaFleur wspiął się po drabinie trenerskiej pod wodzą Shanahana, zatrzymując się brązowyI jastrząb i 49er. W San Francisco był koordynatorem gry podań, zanim przeszedł do OC z Nowym Jorkiem. McVay służył również pod dowództwem Shanahana w latach 2010-2013 podczas pobytu w Waszyngtonie.

Z Jets LaFleur nie odniósł wielkiego sukcesu po ofensywnej stronie piłki. W 2021 roku klub zajął 31. miejsce zarówno pod względem punktów, jak i łącznej liczby jardów, ale odnotował ogromną poprawę w 2022 roku, zajmując 25. miejsce pod względem łącznej liczby jardów i 31. pod względem podań przyłożenia. Wiele z tego wynikało z niewystarczającej gry rozgrywającego, szczególnie w ostatnich trzech tygodniach tego sezonu dla Nowego Jorku, kiedy drużyna zdobywała średnio zaledwie pięć punktów na mecz.

READ  Phillies i Zack Wheeler rozmawiają o przedłużeniu kontraktu – NBC Sports Philadelphia

Pomimo tych trudności w ataku, LaFleur i Jets wspólnie zgodzili się rozstać, aby Komitet Organizacyjny mógł wykorzystać inne możliwości w lidze. Teraz znalazł kolejną okazję w Los Angeles.