30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Analityk ESPN mówi, że Purdy to 49ers QB, Trey Lance się myli

do czasu Brooke Purdy Smród w meczu NFC Championship w niedzielę pomiędzy San Francisco 49ers A Philadelphia Eagles nie wystarczy, by kosztowało go posadę rozgrywającego w przyszłym roku, mówi były i obecny rozgrywający NFL. analityk ESPN Ryan Clark.

W piątkowym odcinku „First Take” Clarke była bezpośrednia w dwóch kwestiach. Po pierwsze, Purdy dostał pierwsze skinienie głowy po tym, jak był niepokonany przynajmniej w grze o tytuł NFL (a może i później!). – Nie ma wątpliwości – powiedział Clark. „… bez względu na to, co wydarzy się w niedzielę, w przyszłym roku Brock Purdy będzie pierwszym rozgrywającym bez rywalizacji”.

Clarke zauważył, że występ Purdy’ego wyraźnie przewyższył Jimmy’ego Garoppolo. Był bardziej konsekwentny i pokazał więcej umiejętności out-of-pocket. Potem Clark wygłosił drugie śmiałe stwierdzenie: czas Tre Lance’a nadszedł i minął już w Bay Area.

„Muszą w końcu powiedzieć, czy to decyzja Kyle’a Shanahana, czy decyzja Johna Lyncha:„ Popełniliśmy błąd z Tre Lance’em ”. Gdybyśmy mieli być utalentowani, gdybyśmy szukali faceta o największym potencjale sportowym, „powinniśmy byli wybrać Justina Fieldsa. Pomyliliśmy się” – powiedział Clark. Ale jak życie będzie, jak przeznaczenie i przeznaczenie zadecydują, w Mr. Irelevant, [they] Wybrał Brooke Purdy. Nawet teraz nie wie nawet, jak przegrywać w NFL”.

Jeszcze kilka tygodni temu takie stwierdzenie nadal uznano by za dziwaczne. Tak już nie jest. Lance, wybrany z numerem 3 w drafcie NFL 2021, wciąż ma zaledwie 22 lata, będzie miał piekło, gwałcąc Purdy’ego, 262. wybór w 2022 roku, w następnym sezonie. To oznacza, że ​​Clark ma rację, choć może to zabrzmieć dziwnie: przyszłość Lance’a w San Francisco jest zdecydowanie niepewna.

READ  Darius Miles: koszykarz z University of Alabama został wyrzucony z drużyny po oskarżeniu o morderstwo

Niedzielna gra tytułowa NFC rozpoczyna się w południe w Fox.