23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift zdobywa pierwszą nagrodę, zapowiada nowy album na MTV VMA

Taylor Swift zdobywa pierwszą nagrodę, zapowiada nowy album na MTV VMA

Taylor Swift odebrała w niedzielę pierwszą nagrodę na MTV Video Music Awards, po czym zakończyła występ zaskakująco dużym ogłoszeniem: jej nowym albumem.

„Pomyślałam, że to fajny moment, aby powiedzieć wam, że mój nowy album ukaże się 21 października”, powiedziała Swift po zdobyciu nagrody Wideo Roku za swój projekt „All Too Well: The Short Film” (wersja 10-minutowa) , który jej zdaniem był najlepszym długim filmem i reżyserią. – Więcej opowiem w środku nocy.

Szybki powiedział Media społecznościowe Że jej nadchodzący dziesiąty album będzie nosił tytuł „Midnight”, który, jak mówi, będzie zawierał „historie 13 nieprzespanych nocy rozsianych po całym moim życiu”. Jej kolejny album wyszedł po wydaniu „Folklore” i „Evermore”. Oba projekty wyszły w odstępie pięciu miesięcy dwa lata temu. Folklor wygrał Album Roku podczas rozdania nagród Grammy w 2021 roku.

Ujawnienie gwiazdy pop nastąpiło pod koniec jej przemówienia akceptacyjnego, w którym oddała hołd innym kobietom w kategorii – w tym Doja Cat i Olivii Rodrigo.

„Wiem z każdą sekundą tego momentu, że nie bylibyśmy w stanie zrobić tego krótkiego filmu bez was – fanów” – powiedziała. „Nie byłbym w stanie ponownie nagrać moich albumów, gdyby nie było to dla ciebie wygodne. Zachęciłeś mnie do tego”.

Swift wcześniej mówiła o stworzeniu swojego pierwszego filmu krótkometrażowego i podziękowała kilku aktorom, w tym Sadie Sink i Dylanowi O’Brienowi, którzy wystąpili w tym projekcie.

„Wkładamy w to całe nasze serce” – powiedział Swift.

Raper Jack Harlow odcisnął swoje piętno przez cały program. Spektakl rozpoczął się występem w atrapy samolotu lecącego wzdłuż ołtarza, podczas wykonywania jego przeboju „First Class”, który był samplowany przez „Glamorous” Fergie. Raperka dołączyła na scenie do Fergie – która miała na sobie błyszczącą srebrną sukienkę z czerwonym napisem „First Class” – podczas śpiewania jej koncertu z 2006 roku.

READ  Zawodnik „Masked Singer”, David Archuleta, ujawnia swoje obawy dotyczące zdrowia w emocjonującym finale

„Dziękuję Fergie za przybycie ze mną dziś wieczorem i przefiltrowanie tej piosenki” – powiedział Harlow po tym, jak „First Class” wygrał Song of the Summer w dalszej części programu. „Piękno tej piosenki polega na tym, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że to hip-hop z powodu sampli. Włączenie Fergie do miksu w ten sposób oznacza dla mnie cały świat. najgorętsze piosenki mojego dzieciństwa”.

miniatura wideo na youtube

Podczas serialu Depp niespodziewanie pojawił się jako Człowiek z Księżyca prawie trzy miesiące po tym, jak został skazany w procesie o zniesławienie ze swoją byłą żoną Amber Heard. 59-letni aktor zdawał się unosić z sufitu, podczas zakładania kultowego kostiumu astronauty z twarzą włożoną cyfrowo do niestandardowego hełmu.

„I wiesz co? Potrzebowałem pracy” – powiedział Depp publiczności w Prudential Center w Newark, New Jersey.

Lizzo kazała tańczyć Taylor Swift ze swojego miejsca, gdy wykonywała swój nowy singiel „2 Be Loved (Am I Ready)”. Lizzo zdobyła nagrodę wideo za „About Damn Time”.

Harlow został wezwany do powrotu na scenę po premierę nagrody za gościnny występ w filmie Lil Nas X Industry Baby, który zdobył nagrodę za najlepszą współpracę, kierownictwo artystyczne i efekty wizualne. Harlow, Lil Nas X i Kendrick Lamar weszli do nagród związanych z głównymi kandydatami po siedem.

„To jest dla mistrzów”, powiedział Lil Nas X, zanim Harlow podziękował mu za współpracę przy singlu, który znalazł się na szczycie listy przebojów.

Oprócz występów i zdobywania nagród, Harlow dołączył do LL Cool J i Nicki Minaj jako gospodarzy programu.

Minaj wykonała wiele największych przebojów swojej kariery, takich jak „Roman’s Revenge”, „Chun-Li”, „Moment 4 Life”, „Beez in the Trap”, „Anaconda” i „Super Bass”. Po występie raper przyjął nagrodę Video Vanguard Award, którą MTV powiedziała, że ​​otrzymuje za swój kunszt, przełamujący bariery hip-hop i status światowej gwiazdy. Ten zaszczyt nosi imię Michaela Jacksona.

READ  Sprośna odpowiedź Kristen Chenoweth sprawiła, że ​​przeprosiła za „rodzinną kłótnię”

Podczas swojej przemowy akceptacyjnej Minaj oddała hołd innym ikonom muzyki, takim jak Jackson, Whitney Houston i Lil Wayne. Mówiłeś o znaczeniu zdrowia psychicznego.

„Czy mamy problem?”, powiedziała Minaj, która później wygrała za swoją piosenkę Best Hip Hop. Z udziałem Lil Baby.

Harry Styles zdobył album roku za „Harry’s House”. Nie mógł wziąć udziału w rozdaniu nagród z powodu swojego występu w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Bad Bunny wykonał swoją piosenkę „Titi Me Pregunto” z Yankee Stadium po zdobyciu tytułu Artysty Roku.

„Mówiłem to i zawsze od samego początku wierzyłem, że mogę być świetny” – powiedział. „Mogę stać się jedną z największych gwiazd na świecie bez konieczności zmiany mojej kultury, mojego języka i mojego języka. Jestem Benito Antonio Martinez z Puerto Rico na cały świat, dziękuję!”

Eminem i Snoop Dogg przenieśli metaverse na VMA, gdzie wykonali duet „From the D 2 The LBC”, który znalazł się na najbardziej udanym albumie Eminema „Curtain Call 2.”.

The Red Hot Chili Peppers zajęli podium z nagrodą Global Icon Award po tym, jak Cheech & Chong przedstawili ich jako ich „Favorite Band Ever”. Zespół – w skład którego wchodzą Anthony Kiedis, Flea, Chad Smith i John Froshian – wykonał kilka piosenek, w tym klasyczną „Can’t Stop” z albumu grupy „By the Way” z 2002 roku oraz ostatni singiel „Black Summer”. który wygrał najlepszą muzykę rockową.

Flea wygłosił przemówienie o swojej miłości do ludzi ze świerszczami, drzewami i brudem. Smith, perkusista zespołu, zadedykował nagrodę Taylorowi Hawkinsowi, zmarłemu na początku tego roku perkusiście Foo Fighters.

„Dedykuję to Taylorowi i jego rodzinie” – powiedział. „Kocham ich i codziennie za nim tęsknię”.

Madonna, najbardziej utytułowana artystka w historii MTV z 20 zwycięstwami, została jedyną artystką, która otrzymała nominację w każdym z pięciu VMA. Zdobyła 69. nominację za swój 14. album studyjny „Madame X”.

READ  Iam Tonji pokonuje piosenkarzy country, aby wygrać program