21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czerwony dywan VMA 2022: gwiazdy MTV Video Music Awards prezentują kostiumy przed występem na żywo

Czerwony dywan VMA 2022: gwiazdy MTV Video Music Awards prezentują kostiumy przed występem na żywo

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Lizzo zajęła centralne miejsce w niedzielną noc jako MTV Filmy muzyczne oraz artyści, którzy stworzyli Głosy Roku na New Jersey Video Music Awards.

Piosenkarka „Good as Hell” miała na sobie czarną sukienkę Jean Paul Gaultier Couture bez ramiączek z bufiastymi tkaninami na piersi, ozdobioną seksownym trenem. Jej wizażystka, Alexx Mayo, odgarnęła włosy z twarzy i nosiła złote kolczyki z potrójnymi kółeczkami, które pasowały do ​​jej pierścienia na wardze.

Czerwony dywan tętnił życiem z czerwonym dywanem? Lista gwiazdek Zaakceptował pokaz w Prudential Center, który oznacza powrót pokazu na żywo po raz pierwszy od 2019 roku, zanim pandemia koronawirusa ustała, zmuszając produkcję do restrukturyzacji ceremonii wręczenia nagród.

Gwiazda „Bachelorette” Rachel Lindsay miała na sobie małą czarną sukienkę z frędzlami, gdy pozowała do sesji zdjęciowej przed udaniem się na pokaz, podczas gdy gwiazda „Bachelor Nation” Tayshia Adams wybrała klejnotowe odcienie, wsuwając się w jedwabistą zieleń z udem. wypas szczelina.

MTV VMAS 2022: Kto występuje i wszystko, co musisz wiedzieć

Lizzo założyła czarną sukienkę bez ramiączek na galę Video Music Awards w niedzielę

Gospodarz LL Cool J udał się na dywan w gładkiej czarnej skórze, w komplecie z pasującą koszulką, czarnymi butami bojowymi i okularami przeciwsłonecznymi.

Jego współprowadzący, Jack Harlow, chwycił skórzaną nutę i założył czekoladowo-brązowy garnitur z soczewkami, aby uzupełnić modną paletę kolorów.

KANE BROWN tworzy historię MTV VMA jako pierwszy artysta płci męskiej w programie Award Show: „Great Honor”

Harlow powiedział gospodarzowi programu Kevinowi Kenai, że jest „głodny i skupiony” i zmierza w tę wielką noc.

„Nie zdobyłem wielu nagród”, przyznał Harlow, zanim powiedział, że „ma nadzieję posprzątać dziś wieczorem” z ośmioma nominacjami i artystą wieczoru.

Poproszony o opisanie swojego nadchodzącego występu, użył słowa „niezapomniany”.

The "Panieński" Gwiazda Tayshia Adams ma na sobie zieloną suknię w kolorze klejnotów na czerwonym dywanie MTV VMA 2022.

Gwiazda „Bachelorette” Taisha Adams nosi zieloną suknię w kolorze klejnotów na czerwonym dywanie MTV VMA 2022.
(Dia Depasobel)

Neve Schulman miała na sobie białe spodnie i białą koszulkę z guzikiem ze znakiem pokoju, podczas gdy Laura Berlongo nosiła niebieską koszulkę i szorty na VMA.

Neve Schulman miała na sobie białe spodnie i białą koszulkę z guzikiem ze znakiem pokoju, podczas gdy Laura Berlongo nosiła niebieską koszulkę i szorty na VMA.
(Cindy Ord)

Artystka Sabrina Carpenter miała na sobie kwiecistą sukienkę Moschino z wiązaniem na szyi na czarnym dywanie, zanim porozmawiała z reporterem Tate McRae.

„Jestem tak podekscytowany, że tu jestem, z tak małą ilością ubrań” – powiedział Carpenter. „To najbardziej ekscytująca i przerażająca rzecz na świecie”.

Powiedziała, że ​​była bardzo podekscytowana występem BLACKPINK K-Pop i przyznała: „Jestem wielką fanką BLACKPINK”.

Nagroda Michaela Jacksona Video Vanguard Award jest przyznawana artyście, który konsekwentnie publikuje filmy, które wywarły znaczący wpływ na filmy innych artystów i ogólnie na popkulturę. W tym roku nagroda trafi do rapera Nicki Minaj.

Sabrina Carpenter ma na sobie błyszczącą suknię Moschino na niedzielnych VMA w New Jersey.

Sabrina Carpenter ma na sobie błyszczącą suknię Moschino na niedzielnych VMA w New Jersey.
(Arturo Holmes)

Jack Harlow jest jednym z trzech gospodarzy, którzy spędzają noc na VMA w New Jersey.

Jack Harlow jest jednym z trzech gospodarzy, którzy spędzają noc na VMA w New Jersey.
(Arturo Holmes)

Gospodarz VMA LL Cool J wybrał skórzaną opaskę przed rozdaniem nagród w niedzielny wieczór.

Gospodarz VMA LL Cool J wybrał skórzaną opaskę przed rozdaniem nagród w niedzielny wieczór.
(Arturo Holmes)

Muzyk Khaled Al-Riyadi, El-Loun El-Mahjoub Ensemble w VMAS.

Muzyk Khaled Al-Riyadi, El-Loun El-Mahjoub Ensemble w VMAS.
(Cindy Ord)

„Nikki przełamała bariery dla kobiet w hip-hopie swoją wszechstronnością i kreatywnym artyzmem” – powiedział w oświadczeniu Bruce Gilmer, dyrektor ds. muzyki, talentów muzycznych, programowania i wydarzeń w Paramount+. „Zmieniła przemysł muzyczny i ugruntowała swój status światowej gwiazdy dzięki swojemu przekrojowemu atrakcyjności, stylowi przeciwstawiającemu się gatunkowi i zachowaniu nieprzejednanej Nicky”.

Minaj nie tylko odbierze prestiżową nagrodę, ale również powróci do Etap VMA Po jego czteroletniej nieobecności. Oczekuje się, że wykona wiele swoich największych hitów i jest podekscytowana, że ​​jej fani mogą się dostroić.

READ  „City” artysty Michaela Heizera zostanie otwarte na pustyni Nevada po 50 latach

„Otrzymuję nagrodę Video Vanguard na #VMA 2022!” Napisałem na Instagramie. „Nie !!!! Powtarzam !!!! Nie chcesz przegapić mojego występu.”

„To ogromny zaszczyt” przejść do historii jako pierwszy męski artysta muzyki country, który wystąpił na rozdaniu nagród, powiedział Ken Brown wyłącznie dla Fox News Digital.

„Czuję, że wszyscy mamy chwile i wspomnienia z oglądania programów i współpracy” – powiedział. „To taka kultowa oferta, że ​​mogę być częścią i czuję się naprawdę zaszczycony, że mnie o to poprosili. Nie mogę zdradzić zbyt wiele, ale mogę powiedzieć, że oczekują, że będzie to coś, czego wcześniej nie widzieli”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Rozmawiając z Fox News Digital, Brown miał trudności z podjęciem decyzji każdy artysta Jest bardzo podekscytowany, widząc go i każdego artystę, z którym chciałby współpracować w przyszłości.

„Nie wiem nawet, czy ujawnili jeszcze pełny skład, ale jest tak wiele niesamowitych występów, aby wybrać jeden” – wyjaśnił Brown. „Uwielbiam współpracę. Zawsze czuję, że różni artyści zawsze mają różne rzeczy do wniesienia i jest to twórczo wspaniała przestrzeń, w której możesz wejść do pokoju, uczyć się i rozwijać od siebie nawzajem oraz tworzyć coś, z czego ich fani i twoi fani są bardzo dumni. ”.

Artyści nominowani do nagrody Tonight’s Video of the Year to Doja Cat za „Kobietę”, Drake za „Way 2 Sexy”, Ed Sheeran za „Shivers”, Harry Styles za „As It Was” i Lil Nas. X i Harlow za „Industry Baby” i Olivia Rodrigo za „Brutal”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS