19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa piosenka „Eagles” broni wypowiedzi antysemickich

Nowa piosenka „Eagles” broni wypowiedzi antysemickich

Gwiazda rapu Kanye West, który zrujnował karierę po serii antysemickich komentarzy i wiadomości w mediach społecznościowych, powraca z nową piosenką, której tekst z pewnością wywoła więcej kontrowersji.

DJ Pharris zadebiutował nową piosenką „Vultures” podczas swojego piątkowego wieczoru w chicagowskiej stacji radiowej Power 92. Oprócz Kanye w utworze występują Ty Dolla Sign i Lil Durk. skomplikowane Wiadomość została po raz pierwszy ogłoszona w mediach społecznościowych.

West odniósł się do swoich kontrowersyjnych komentarzy bezpośrednio, używając podżegających słów, w tym: „W jakim sensie jestem antysemitą? „Właśnie uprawiałem seks z żydowską prostytutką”.

W innym miejscu utworu wydaje się krytykować swojego byłego menadżera Scootera Brauna („Właśnie przeleciałem sukę Scootera”) i przytacza strzelaninę w Columbine.

Kariera Westa została całkowicie wykolejona po jego okropnym i dziwacznym występie w grudniowym talk show Alexa Jonesa „Infowars”, w którym wychwalał Hitlera i opowiadał antysemickie dowcipy na temat izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu. Skończyło się to wielomiesięczną kampanią medialną wypełnioną antysemickimi komentarzami, która doprowadziła do wyrzucenia go z Twittera, co skłoniło Adidas do zakończenia relacji biznesowych z nim, CAA do rezygnacji z niego jako klienta, a MRC do odwołania planowanego filmu dokumentalnego o nim . West powiedział w październiku ubiegłego roku, że w ciągu jednego dnia stracił 2 miliardy dolarów z powodu mowy nienawiści, którą rozpowszechnia.

Ty Dolla Sign niedawno opowiedział o swojej współpracy z Westem, ujawniając, że pracują nad wspólnym albumem pełnometrażowym.

„Właśnie wylądowałem samolotem z Królestwa Arabii Saudyjskiej” – powiedział Tai, jak donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”. skomplikowane. „Byłem tam, nagrywając część mojego albumu z moim bratem Ye i wkrótce stanie się to rzeczywistością”.

Posłuchajcie „Orłów” poniżej.

READ  Ujawnianie przyczyny śmierci siostry Nicka i Aarona Carterów