4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sześciu amerykańskich sportowców udaje się do Polski na szóstą Grand Prix Juniorów

Sześciu amerykańskich sportowców udaje się do Polski na szóstą Grand Prix Juniorów

Sześciu juniorów będzie reprezentować Team USA na szóstym przystanku serii ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym w Gdańsku w dniach 27-30 września.

Stany Zjednoczone zmierzą się w dyscyplinach tańca kobiet, mężczyzn i tańca na lodzie w Gdańsku, będącym ostatnim Grand Prix sezonu Juniorów.

Becka Stromera Będzie ponownie reprezentował USA w Polsce w kategorii mężczyzn po ustanowieniu brązu i nowych międzynarodowych rekordów życiowych podczas Grand Prix Juniorów w Austrii na początku tego sezonu.

W tańcu śniegu, Christina Plant i Matthew Sperry Będzie to ich debiut w Grand Prix Juniorów 2023 Obaj rywalizowali w zeszłym sezonie na JGP Poland w Gdańsku, gdzie zajęli 10. miejsce.

Będzie to ich międzynarodowy debiut Amy Cui i Kenny’ego EckertaRozpoczęli współpracę w marcu 2023 r.

Sarah Everhart Startowała w kategorii kobiet w Polsce w swoim pierwszym JGP w tym sezonie. Sezon międzynarodowy rozpoczął od zajęcia szóstego miejsca w zawodach seniorów podczas Cranberry Cup w sierpniu.

Konkurs rozpoczyna się w czwartek od filmów krótkometrażowych dla kobiet i mężczyzn. Impreza będzie kontynuowana w piątek tańcem rytmicznym i jazdą na rolkach swobodnych kobiet, a zakończy się tańcem swobodnym i jazdą na łyżwach mężczyzn w sobotę.

Wkraczając w swój 26. sezon, ISU Junior Grand Prix Series obejmuje siedem międzynarodowych wydarzeń o ogólnym formacie punktacji. Każdy sportowiec jest uprawniony do zdobywania punktów w dwóch z siedmiu zaplanowanych konkurencji (pary mogą rywalizować w dwóch z czterech wyznaczonych konkurencji). Sześciu najlepszych strzelców w każdej dyscyplinie kwalifikuje się do finału ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2023, który odbędzie się w Pekinie w Chinach w dniach 7–10 grudnia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat serii Grand Prix Juniorów, w tym pełne wyniki, informacje o transmisji strumieniowej, aktualności i nie tylko, odwiedź Centrum Zawodów Grand Prix Juniorów w Strefie Fanów Łyżwiarstwa Figurowego w USA.

 

Wpisy amerykańskie w JGP Polska

Sportowiec | Miasto rodzinne | Miasto szkoleniowe

Kobiety
Sarah Everhart | Haymarket, Wirginia | Reston, Wirginia

Mężczyźni
Becka Stromera | Austin, Pensylwania | Austin, Pensylwania

Taniec śniegu
Christina Plant i Matthew Sperry | Wieś Lathrop, Michigan; Falls Church, Wirginia | Nowy, Mich.
Amy Cui i Kenny’ego Eckerta | Bostonie, Msza św. Ridley, Pensylwania | Nowy, Mich.

READ  Grupa Pieprzyk osiąga 117. etap stacji w Polsce