22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Spencer Turkelson przerywa serię porażek Tigers

Spencer Turkelson przerywa serię porażek Tigers

DETROIT – Seria dziewięciu porażek The Tigers obejmowała cztery porażki w ostatnim meczu ich przeciwników. Nie wygrali, przegrywając trzema w dziewiątej rundzie, od czasu wielkiego szlema Rajaya Davisa przeciwko A 30 czerwca 2014 roku. Nie wygrali żadnego meczu od końca maja, kiedy byli meczem w Centrala AL.

Wszystko, co Tygrysy musiały zrobić w poniedziałek wieczorem, to pokonać Braves, którzy wygrali siedem z ośmiu i przybyli do miasta, dzieląc się najlepszymi wynikami w Lidze Narodowej. Nie odebierając nagrody Charliego Mortona od 2017 roku, Detroit musiało walczyć z pełnoprawnym weteranem i prawdopodobnie najlepszym pomocnikiem klubu w zeszłym roku, Joe Jimenezem. A przy rotacji twojej rodziny spowodowanej kontuzjami, Tygrysy również musiały poskładać miejsce startowe.

„Myślę, że wraca to do tego, jak czuliśmy się 10 meczów temu: nigdy tak naprawdę nie wyszliśmy z tego”, powiedział Spencer Turkelson niemal rzeczowo po poniedziałkowym zwycięstwie 6:5 w 10. miejscu.

Być może Tygrysy zasłużyły na trochę szczęścia po ostatnich dwóch tygodniach, od kontuzji nogi Rileya Greene’a po porażki Alexa Langa w dziewiątej rundzie Diamentów w niedzielę. A może Detroit powinien był zachować wiarę w ich podejście podczas jednego z najtrudniejszych ofensywnych odcinków.

Kiedy Tygrysy świętowały w poniedziałek na boisku, po zebraniu się z czterech runów u siebie z czterema autami, z pomocą taśmy mierniczej Torkelsona i pojedynku do głębokiego środka, było jasne, ile trwała passa porażek. wzięty i jaka była ulga, gdy go skończyłem.

„Jest ogromny”, powiedział Turkelson, którego 440-metrowy zjazd z ceglanej ściany w lewym środkowym polu zapewnił wstrząs, którego Detroit potrzebowało w dziewiątym. „To nie było zabawne. Trochę przez to przechodziliśmy, ale myślę, że każda drużyna to robi. To gra na 162. Ona nie może być na pełnych 162, więc walczy, aby się z tego wydostać i próbuje przedostać się przez wyżyny tak długo, jak to możliwe”.

READ  Josh Harris obiecuje naprawić ocenę NFLPA dla kapitanów: nie wiedziałem, że można uzyskać ocenę F-minus

Było oczywiste, jak wiele to znaczyło dla menedżera AJ Hincha w sposobie, w jaki biegał w niedzielę, próbując wykończyć Arizonę, wiedząc, jak duże wyzwanie przyniesie Atlanta. Właśnie wtedy, gdy sprawy wyglądały ponuro i po raz pierwszy od 2019 roku zauważono passę 10 porażek, Detroit odbiło się najlepiej od dziewięciu lat.

„Myślę, że moje serce mogło to wykorzystać, aby było trochę łatwiejsze” – powiedział Hinch. „Ale to była naprawdę zabawna wygrana, wygrana zespołowa. A ten klub tego potrzebował. „

Torkelson, którego obiecujący May grzebał w czerwcowym starcie 5 na 33, przegapił okazje RBI na początku gry. Wyleciał przeciwko Mortonowi z dwoma outami i jednym outem w trzecim, pokonał Mortona z biegaczem na drugim, kończąc piątą rundę, a następnie uderzył biegaczem w siódmej rundzie przeciwko AJ Minterowi. Zebrał się po pierwszym singlu w dziewiątym meczu przeciwko Raiselowi Iglesiasowi, szukając obrażeń, tylko po to, by ponownie się skupić.

„Szczerze mówiąc, ta zmiana pierwszego tonu, którą mi rzucił, trochę mnie zaskoczyła” – powiedział Turkelson. „To był naprawdę dobry narzut. Więc obniżyłem podejście i powiedziałem:„ Nie próbuj robić zbyt wiele. Weź tutaj uderzenie bazowe. I na pewno mam dobry grunt do uderzenia. Tak się dzieje kiedy masz łatwe podejście, jak sądzę’”.

Singiel Kerry’ego Carpentera był remisem. Nick Mattoon zerwał coś, co mogło być podwójną grą pod koniec gry, przedłużając rajd o parę singli Matta Fairlinga i Zacha Shorta, aby go zremisować.

„To świetny miotacz. Nie bez powodu został sprzedany,” powiedział Turkelson. „Jest naprawdę dobry w tym, co robi. Naprawdę starałem się nie robić zbyt wiele. Znający się na rzeczy i znający się na rzeczy, kochał swoją szybką piłkę, więc byłem na to gotowy. „

Kiedy Torkelson podniósł piłkę na środek pola, podniósł wraz z nią ciężar serii porażek.

„Charakter tego zespołu jest dobry” – powiedział Hinch. „Wiem, że ostatnie 10 lub 12 dni nie było wspaniałe, ale zamierzamy grać do końca. To była cecha tego zespołu. Wyszedłem dziś wielki.”