30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

COLLEGE FOOTBALL: NOV 06 Tulsa at Cincinnati

Sos Gardnera: Czuję się jak wybrany

Obrazy Getty

Ahmed „Sauce” Gardner z University of Cincinnati nie powinien być numerem jeden w klasyfikacji generalnej. Keyshawn Johnson, zdobywca USC, był ostatnim nie rozgrywającym, ofensywnym lub pędzącym edgerem, który zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, gdy Jets zabrał go w 1996 roku .

Od czasu fuzji AFL-NFL defensywni obrońcy nigdy nie utrzymywali ogólnej pozycji na szczycie.

Gardner uważa, że ​​powinien to być pierwszy.

„Czuję się jak jestem wybrańcemGardner powiedział za pośrednictwem Daryla Slatera z NJ.com. „Czuję się jak najlepszy w drafcie. Nie ma co do tego wątpliwości. Nie ma mowy, żebym kiedykolwiek został popiersiem. To nawet nie powinno być opcją.”

Gardner nie będzie musiał długo czekać, aby usłyszeć jego imię w czwartek wieczorem. Projekt próbny PFT Jets mają wybór Gardnera z czwartym ogólnym wyborem.

Gardner będzie szczęśliwy, gdziekolwiek się znajdzie. Ale jeśli chodzi o jego pseudonim, który nadał mu młody trener piłki nożnej za jego prawa do przechwałek, Gardner wierzy, że drużyny, które go wyprzedzą, będą tego żałować.

„Po prostu czuję, że mogę iść w teren i kontrolować każdy odbiornik, który ustawia się przede mną” – powiedział Gardner.

Gardner, który w sierpniu kończy 22 lata, nie sądzi, że w ciągu trzech sezonów w college’u wykona 99 wślizgów, 3,5 wrzutów, dziewięć przechwytów i 27 asyst, nie stanie przed zmianą gry w NFL.

To będzie łatwe” – powiedział Gardner. „Im jestem starszy, tym bardziej chcę być lepszy. Nie chcę być jednym z tych facetów, którzy po trzydziestce mówią:” Ach, niedługo przejdzie na emeryturę. Po trzydziestce chcę to zrobić co w mojej mocy. Chcę być lepszy niż byłem, gdy miałem 25 lat.

Po tym, jak powiedziano mu, że kilka narożników NFL jest nadal elitarnych po trzydziestce, Gardner szybko odpowiedział: „Wiem, ale jestem inny”.

READ  Ekwador wyprzedza Katar i wygrywa mecz otwarcia mistrzostw świata