21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shobi ma oko na Hiszpanię po polskiej ekspansji

Sophie, witryna handlu elektronicznego w Azji Południowo-Wschodniej, chce rozszerzyć swoją obecność w Hiszpanii, uruchamiając nową stronę na Instagramie, shopee_es. Zgodnie z najnowszym wpisem na jego stronie na Instagramie, Showy Spain rozpocznie działalność od 12 października i zaoferuje bezpłatną wysyłkę do Hiszpanii. Marketing-Interpolacja Jego ekspansja w Europie jest wciąż w powijakach i Shobi rozumie, że wciąż testuje wodę. Komitet Morski odmówił komentarza.

Strategia Shobi wejścia na rynek hiszpański pojawiła się wkrótce po ogłoszeniu planów ekspansji w Polsce. W zeszłym miesiącu południowo-wschodnia azjatycka firma C zajmująca się handlem elektronicznym i grami planowała pozyskać 6,3 miliarda dolarów ze sprzedaży akcji i obligacji zamiennych. powołując się na jego źródła, Reuters powiedział Ruch jest pierwszym rozszerzeniem europejskiej e-sceny przez Shobi. Jego jednostka gier Karena działa obecnie w Europie, podczas gdy Shobi planuje uruchomić w Argentynie, Reuters cytuje swoje źródła.

W międzyczasie Shobi trafiło również na nagłówki gazet, gdy w zeszłym miesiącu zostało ogłoszone jako firma e-commerce Obserwacja ekspansji W Indiach z kampanią rekrutacyjną.

Oddzielnie Shobi wprowadziło swoje „członkostwo marki Shopie Mall”, nowe narzędzie do zarządzania i utrzymania klientów, które umożliwia markom Shopie Mall budowanie głębszych więzi z potencjalnymi i istniejącymi klientami. Przynależność do marki Shoppe Mall pozwala markom identyfikować i zarządzać różnymi segmentami klientów poprzez analizę danych profili klientów, nawyków i preferencji zakupowych.

Według Shopi, będzie stopniowo wypuszczać nowe funkcje, aby ulepszyć program członkostwa. Marki mogą zintegrować swoje systemy CRM offline i online oraz plany lojalnościowe z członkostwem marki Shopie Mall. Urządzenie zostało wprowadzone na siedem rynków w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Tajwanie, Indonezji, Wietnamie i na Filipinach.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: 123

Dołącz do nas Konferencja Digital Marketing Asia Odbywa się od 9 listopada 2021 do 25 listopada 2021, aby poznać nadchodzące trendy i technologie w cyfrowym świecie. Sprawdź program tutaj.

Powiązane artykuły:
Shobi wprowadza nowy program lojalnościowy dla marek i handlowców
Oceany monitorują 6,3 miliarda dolarów w zbieraniu funduszy na projekty związane z ekspansją paliwową
9.9 Shobi PH sprzedaje 9,5 mln produktów w pierwszej godzinie dnia super zakupów