22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sceny z Jerrym Jonesem powróciły do ​​Super Bowl po tym, jak Kowboje zdominowali Wikingów

Sceny z Jerrym Jonesem powróciły do ​​Super Bowl po tym, jak Kowboje zdominowali Wikingów

MINNEAPOLIS – Sytuacja może się szybko zmienić w ciągu siedmiu dni.

W zeszłym tygodniu właściciel i dyrektor generalny Dallas Cowboys, Jerry Jones, wielokrotnie używał słowa „rozczarowany” po porażce Green Bay Packers w godzinach nadliczbowych. W niedzielę, po zwycięstwie 40-3 nad Minnesota Vikings, Jones powiedział, że wierzy, że Cowboys są pretendentami do Super Bowl.

„Zdecydowanie tak. Tak. Jednoznacznie” — powiedział Jones. „Myślę, że mieliśmy przeciwności losu. Bardzo łatwo jest nam mieć więcej przeciwności… Tak, myślę, że jeśli wykorzystamy doświadczenie tego, co mamy w sezonie, będziemy gotowi na finał. Ale ja z pewnością myślę, że to, co tu teraz widzę, to zespół, w którym możesz iść na super Paula z nim.

Z bilansem 7:3 Cowboys byli o dwa mecze za Philadelphia Eagles 9:1 w NFC East, a Dallas pokonało jedyną inną drużynę w konferencji większą liczbą zwycięstw – 8:2 Vikings – dzięki swojej największej wygranej na wyjeździe w historii zespołu. New York Giants również mają bilans 7-3, ale Cowboys pokonali ich wcześniej w sezonie i będą gościć Nowy Jork w Święto Dziękczynienia w swoim pierwszym meczu z rywalami z dywizji.

„Myślałem też, że ten mecz powie nam, kim jesteśmy” – powiedział Jones. „Nie wiem, czy jesteśmy. Naprawdę nie wiem. Ale wiem jedno, że nie jesteśmy zespołem, który nie reaguje, gdy jest kontuzjowany. Wszyscy myśleli przeciwko Packers, którzy nas nie docenili i myślę widziałeś, co się stało, kiedy przyszliśmy tu dziś wieczorem i cały zespół zebrał się razem. Zbudujemy, kto to jest.

Ostatni raz Cowboys odnieśli tak oszałamiające zwycięstwo na wyjeździe w 1995 roku, pokonując Giants 35-0 w pierwszym sezonie. Ci kowboje wygrali Super Bowl. W 1971 roku Cowboys pokonali Eagles 42-7 w Filadelfii i wygrali Super Bowl.

„Ten tydzień był oświadczeniem tygodnia” – powiedział Al-Zuhair. Micah Parsons, który w niedzielę miał dwa z siedmiu worków Cowboys. „Mówi, do czego jesteśmy zdolni, kiedy się na to zdecydujemy”.

READ  Źródła podają, że Joe Flacco zgodził się z Coltsami w sprawie rocznego kontraktu

Cowboys dostaliby asystę po drodze dzięki zwrotowi lewego wślizgu Pro Bowl Tyrona Smitha w grudniu. Ma zamiar wrócić do treningów po zerwaniu ścięgna podkolanowego na obozie szkoleniowym, które wymagało operacji.

Jones potwierdził również szerokiego odbiorcę wolnego agenta Odell Beckham Jr. Odwiedzi Cowboys po meczu Giants, chociaż Jones nie miał dokładnej daty. Cowboys w ciągu ostatnich kilku tygodni flirtowali z Beckhamem, który przechodzi rehabilitację po zerwaniu ACL, którego doznał w Super Bowl podczas gry w Los Angeles Rams.

Jones nie będzie się wtrącał w to, co chce zobaczyć od Beckhama poza zdrowiem.

„Oczywiście, nadszedł czas, abyśmy usiedli i odwiedzili nas” – powiedział Jones.

Niedzielne zwycięstwo nad Wikingami nie mogło być najlepszym filmem rekrutacyjnym Kowbojów.

Kaczka Prescott Ukończył 88% swoich podań (22 z 25), trzeci najlepszy w historii zespołu. Tony’ego Pollarda Został pierwszym biegaczem kowbojów, który miał przyłożenie na 100 jardów i 50 jardów w tym samym meczu od czasu Emmitta Smitha w 1993 roku. Pollard i Ezechiela Elliota Stał się pierwszą parą Cowboys Running Back z dwoma przyłożeniami w tej samej grze od 1980 roku (Tony Dorsett, Robert Newhouse).

Obrona Dallas miała siedem worków, najwięcej w jednym meczu od 2008 roku, i zakończyła serię 92 meczów Wikingów z przyłożeniem, które było najdłuższe w lidze.

„Mieliśmy dobry tydzień. Myślę, że dla drużyny piłkarskiej zawsze jest to satysfakcjonujące, gdy twój styl pasuje do twoich wyników” – powiedział trener Cowboys, Mike McCarthy. „Chcieliśmy tu przyjechać i rozegrać pełny mecz. Zrobiliśmy to. Mieliśmy cały szacunek dla tych facetów. Byli bardzo produktywni w filmie i wiedzieliśmy, że musimy dzisiaj zagrać na wysokim poziomie – i zrobiliśmy to”.