6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Athletic

ławka Jets QB Zach Wilson przed niedzielnym meczem z Bears; Wystartuje Mike White

The Samoloty siedzący rozgrywający Zacka Wilsona Na mecz w tym tygodniu vs Niedźwiedzie z Chicago I zacznie się Mike’a White’a. Jako pierwszy przekazał tę wiadomość Adam Schefter z ESPN. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Zapytany na początku tego tygodnia o pierwszego rozgrywającego na weekendowy mecz, trener Jets Robert Saleh powiedział: „Mamy wszystko na stole”.
  • Uwagi Saleha pojawiły się po przegranej 10-3 do Patriociponieważ Wilson wykonał zaledwie dziewięć z 22 podań na 77 jardów.
  • Po tej porażce Wilson został zapytany, czy czuł, że jego obrona go zawiodła. On odpowiedział: „Nie”.

opowieść w tle

Wilson and the Jets byli ograniczeni do zaledwie dwóch jardów ataku w drugiej połowie niedzielnej porażki, tracąc ich 6-4 w sezonie. Jets prowadzą 5-2 z Wilsonem jako starterem. Obie porażki przypadły Patriotom.

Pomimo swojego rekordu Wilson, zdobywca drugiego miejsca w drafcie NFL 2021, statystycznie plasuje się jako jeden z najgorszych rozgrywających w tym sezonie. Rzucił tylko cztery razy w siedmiu meczach, ale rzucił pięć przechwytów. Wśród rozgrywających, którzy zagrali w co najmniej siedmiu meczach w tym roku, wskaźnik podań Wilsona wynoszący 72,6 plasuje się na 30.

White pojawił się w czterech meczach z Jets w zeszłym sezonie, wykonując 66,7 procent swoich prób podania na 953 jardy, pięć przyłożeń i osiem przechwytów.

Możliwy fikcyjny wpływ White’a

Biały może być impulsem nie tylko Garretta Wilsona. White wykonał 66,7 procent podań (132) w zeszłym roku, z czego 53,8 procent trafiło w bok, a 37,9 procent w biegu do tyłu. Ta malejąca liczba zajęłaby pierwsze miejsce w 2022 r. o ponad 10 punktów procentowych (Justyna Herberta drugi o 27,4 proc.). Michaela Cartera Wrócił do gry jako RB2, podczas gdy Eliasza Moore’a Mógłby wrócić do sprawności z 20-16-195-3 w tygodniach 8-10 w zeszłym roku z białymi na pozycji rozgrywającego. Nie rozpoczniemy Moore’a w 12. tygodniu, ale powinni to być Garrett Wilson i Carter z Moore’em na zwolnieniach z wyboru. – Ciely

Co oni mówią

Saleh powiedział, że kariera Wilsona w Jets jest daleka od zakończenia. Intencją jest, aby „powrócił na boisko jeszcze w tym roku”.

READ  Lakers vs Clippers Ostateczny wynik: czas poddać się w tym sezonie

Trener dodał, że Wilson „potrzebuje resetu”, ponieważ jest kilka „podstawowych, podstawowych rzeczy”, które wymknęły mu się spod kontroli.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Eric Hartline/USA Today)