28 marca, 2024

Rachunki vs.

Cleveland Browns i Buffalo Bills rozpoczęli mecz jak dwie drużyny, które zostały przeniesione w środku tygodnia z Buffalo do Detroit: ociężałe. Browns zdobyli przyłożenie po podaniu z 25 jardów do Amari Cooper, ale poza tym nie było żadnych ofensywnych fajerwerków, o których można by mówić. The Bills odpowiedzieli własnym przyłożeniem w swoim najwyższym biegu, pięciojardowym przyłożeniem Stephona Diggsa z 14 sekundami do połowy, co dało Buffalo prowadzenie 13-10. Bills nie złapali swojego pierwszego przyłożenia, dopóki nie zostało osiem minut do końca połowy.

Rozgrywający Josh Allen walczył wcześnie, nie trafiając sześciu z pierwszych dziesięciu podań i zyskując tylko 27 jardów w powietrzu. Żadne z jego podań nie było skierowane w stronę Diggsa, co wyraził swoją frustrację z powodu trenera Seana McDermotta prowadzącego na uboczu. Wydawało się, że Buffalo dotarło do Cleveland w połowie drugiej kwarty, ale punt obrońcy Reggiego Gilliama ich poparł. Zdecydowali się więc na kolejnego gola z gry. Jednak Allen w końcu pojawił się na ostatnim podjeździe połowy z przyłożeniem do Diggsa.

Cleveland na początku z łatwością schodził po boisku i po dziewięciu zagraniach zdobył bramkę po dołku. Jednak Browns przez większość pierwszej połowy nie byli w stanie doprowadzić do remisu. Jacoby Brissett zakończył połowę z wynikiem 156 jardów, otwierającym wynikiem, wykonując 13 z 18 prób podania.

The Bills rozpoczną drugą połowę piłką z szansą na zwiększenie przewagi po późnym ożywieniu, więc bądź na bieżąco z naszymi relacjami z tego konkursu w 11. tygodniu, aby uzyskać wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym!