28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Derek Carr – Przeprosił OC Pete’a Carmichaela za wściekłość

Derek Carr – Przeprosił OC Pete’a Carmichaela za wściekłość

Katarzyna TyrellPisarz pracowniczy ESPN16 października 2023 o 18:49 ET4 minuty na przeczytanie

Dlaczego Bengals i Saints mogą przejść do play-offów

Herm Edwards i Booger McFarland wybierają, które drużyny nie biorą obecnie udziału w fazie play-off i mają największe szanse na awans po sezonie.

Metairie, Los Angeles — Rozgrywający Saints Derek Carr powiedział, że przeprosił koordynatora ataku Pete’a Carmichaela za wybuch z boku w czwartej kwarcie niedzielnej porażki Nowego Orleanu z Houston Texans 20:13.

Carr wydawał się sygnalizować swoją frustrację, gdy schodził z boiska w końcówce meczu i rozmawiał z Carmichaelem siedzącym przy linii bocznej. Na nagraniu wideo ze spotkania, które pojawiło się w mediach społecznościowych, Carr krótko porozmawiał z Carmichaelem, zdjął hełm, a następnie, gdy Carmichael odszedł, wskazał w stronę strefy końcowej.

„Właściwie przeprosiłem Pete’a w samolocie” – powiedział Carr w poniedziałek. „Rozmawiałem z Pete’em, ale nie mówiłem o Pete’u. Pete i ja dokładnie wiemy, o czym mówię i dlaczego. Kiedy gra wisi na włosku, musisz zwracać uwagę na każdy szczegół swojej misji „Byłem trochę zdenerwowany niektórymi z tych rzeczy. „To nie miało nic wspólnego z Petem, po prostu to on zareagował, kiedy byłam trochę zrzędliwa”.

Carr przyznał, że po meczu był „zły”. Saints łącznie przeszli 430 jardów w ataku, ale w czerwonej strefie prowadzili 0-3 i stracili dwa gole z gry. Carr przyznał, że wystąpiły problemy z nieporozumieniami w komunikacji, które doprowadziły do ​​zatrzymania niektórych dysków.

„Dopóki nie dojdziemy do tego samego wniosku, będziemy mieli złe odczucia” – powiedział Carr.

Carr powiedział, że spędził niedzielny wieczór i poniedziałkowy poranek na rozmowach z odbiorcami Rashidem Shahidem, Michaelem Thomasem i Chrisem Olave, aby spróbować rozwiązać pewne problemy.

„Udało nam się to zrobić dobrze, ale nie chcesz tego zrobić od razu po porażce” – powiedział Carr. „Więc wszyscy ponosimy tę odpowiedzialność, a jeśli ktoś wskaże palcem, jeśli będziemy konstruktywnie współpracować ze sobą i… [they] Nie mogę tego znieść, to ich obowiązek jako osoby. Powinniśmy móc usiąść przy stole i porozmawiać. Musimy być w stanie zrobić te rzeczy i iść do przodu. Jak dotąd wszystko przebiega bardzo pozytywnie.”

Carr nie był sam w swojej frustracji spowodowanej brakiem dbałości o szczegóły. Liniowy obrońca Demario Davis, kapitan drużyny, zwrócił się do drużyny po meczu i poprosił wszystkich, aby spojrzeli w lustro i zapytali, czy robią wystarczająco dużo.

Carr powiedział, że Davis zapytał go: „Czy zrobiłeś to samo, co w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu? A może po prostu podobał ci się… ten tydzień za bardzo?”

Davis zbagatelizował znaczenie swojego poniedziałkowego przemówienia i powiedział, że próbował jedynie wysłać zespołowi zachęcającą wiadomość, ale wyraźnie trafiło to w skojarzenia z Carrem i rozgrywającym Alvinem Kamarą.

Kamara powiedziała, że ​​przygotowanie i poświęcenie takich zawodników jak on, Davis, Cameron Jordan, Carr i Thomas są oczywiste, ale nie może wypowiadać się w imieniu wszystkich członków zespołu. Powiedział, że tylko każdy indywidualnie zna prawdziwy poziom swojego wysiłku.

„Nie wiem, co wszyscy robią, aby się przygotować, ale jest pewien rodzaj poświęcenia, którego trzeba dokonać, aby tu przyjechać i grać na pewnym, elitarnym poziomie. Mam tylko nadzieję, że wszyscy to zrobią” – powiedziała Kamara. Powiedział.

Kamara powiedziała, że ​​wiadomość została przekazana w nadziei, że wszyscy będą co tydzień składać takie samo poświęcenie.

„Myślę, że Demario powiedział to lekko, ale wymaga więcej szczegółów” – stwierdziła Kamara. „Ponieważ ciągle prowadzimy tę rozmowę o przygotowaniach i gracze muszą wykonać to i tamto. To w stylu: cóż, jeśli tak się nie stanie, jaka będzie następna rozmowa? Bo nie możesz tak ciągle powtarzać”.

W miarę jak Saints posuwają się naprzód i w czwartkowy wieczór będą gościć Jacksonville Jaguars, Kamara chce, aby przesłanie Davisa nadal odbijało się echem.

„Każdy powinien móc podnieść rękę i powiedzieć: «Możesz na mnie liczyć»” – powiedziała Kamara. „To może być przesłanie. Czy mogę na ciebie liczyć? Jeśli nie możesz podnieść ręki i powiedzieć, że robisz wszystko, co musisz, aby być gotowym, a my możemy na ciebie liczyć, że zagrasz i dasz z siebie wszystko, to …to właśnie tam musimy się udać.”

Wiadomość w szatni przed i po meczu była taka, że ​​każdy wykona swoją pracę albo zrobi to ktoś inny.

„Myślę, że wszyscy to otrzymali, wszyscy to słyszeli, wszyscy [is going to implement that]. A potem faceci, którzy tego nie robią, po prostu [coach Dennis Allen] „W tej lidze są głodni goście” – powiedział obrońca Khalen Saunders. „W całej lidze, tylko w tym zespole, w sztabie trenerskim. Gdziekolwiek spojrzysz, są chłopaki, którzy są gotowi, a jeśli to cię nie motywuje, być może nie musisz tu być”.

READ  Źródła: Gwiazda zespołów specjalnych Jets, Justin Hardy, nie będzie grać przez 4–6 tygodni