29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Irsay mówi, że Anthony Richardson prawdopodobnie zakończy sezon Colts

Irsay mówi, że Anthony Richardson prawdopodobnie zakończy sezon Colts

Stefana Holderaszczególnie16 października 2023 o 20:49 ET2 minuty czytania

INDIANAPOLIS — Rozgrywający Colts Anthony Richardson „prawdopodobnie” opuści resztę sezonu zasadniczego i mniej więcej w przyszłym tygodniu może przejść operację barku, powiedział w poniedziałek ESPN właściciel zespołu Jim Irsay.

Richardson, czwarty wybrany w drafcie, doznał skręcenia stawu AC prawego barku (rzucającego) podczas drugiej kwarty zwycięstwa Indianapolis w piątym tygodniu nad Tennessee Titans.

Colts spędzili ponad tydzień od kontuzji, zbierając wiele opinii lekarskich na temat dalszego postępowania. Irsay stwierdziła, że ​​oceny wskazują na jeden konkretny kierunek.

„Najbardziej prawdopodobna możliwość jest taka, że ​​będzie pauzował w tym roku” – powiedział Irsay. – To znaczy, to nie jest konkretne, ale [he] „Być może przegapimy ten rok i będziemy musieli sobie poradzić z tym czynnikiem”.

Wśród powiązanych decyzji jest to, czy uraz Richardsona wymaga leczenia chirurgicznego, czy też dalsza rehabilitacja wystarczy, aby rozwiązać problem. Bardziej prawdopodobna wydaje się operacja, stwierdziła Irsay.

„Nie ustają kontrowersje, ale prawdopodobnie doprowadzi to do operacji mniej więcej w ciągu najbliższego tygodnia” – powiedziała Irsay. „Po prostu próbujemy dowiedzieć się dokładnie, jak, kiedy i co chcemy zrobić i co Anthony chce zrobić”.

Ta ostatnia część, którą preferuje Richardson, jest kluczowa, powiedział Irsay. Ostateczna decyzja będzie należeć do Richardsona i osoby, która mu doradzi, chociaż większość graczy ma tendencję do stosowania się do porad lekarzy. Organizacja niezwykle ostrożnie podchodzi do kontuzji Richardsona, biorąc pod uwagę znaczenie jego zdrowia dla długoterminowej przyszłości franczyzy.

W niedzielę Colts przegrali swój pierwszy mecz od czasu, gdy Richardson został w zeszłym tygodniu przeniesiony do rezerwy z kontuzjami, kiedy przegrali 37-20 z Jacksonville Jaguars. Mają teraz bilans 3-3 i w 7. tygodniu będą gospodarzami Cleveland Browns.

READ  Brock Purdy wykorzystuje wymianę Treya Lance'a z 49ers jako lekcję życia NFL QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Uważamy, że nadal mamy wybitną drużynę piłkarską” – powiedział Irsay. – Zabierzemy ich jeden po drugim.