6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Qatar vs Ecuador

Ekwador wyprzedza Katar i wygrywa mecz otwarcia mistrzostw świata

Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 jest zamknięty, a przed turniejem w Katarze w listopadzie i grudniu, który oficjalnie się rozpoczął, jest wiele atrakcji!

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

Od USMNT, który zmierzy się z Anglią dzień po Święcie Dziękczynienia, po Meksyk i Argentynę w fazie grupowej, Hiszpanię z Niemcami i Belgię z Kanadą, jest wiele ekscytujących meczów w rundzie otwarcia.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Potem czeka nas 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał. Przynieść. On ona. na mnie.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Poniżej znajduje się pełny harmonogram, szczegóły dotyczące oglądania meczów i wszystko, czego potrzebujesz.

[ MORE: World Cup odds ]


Harmonogram Mistrzostw Świata 2022, czas rozpoczęcia, daty, jak oglądać na żywo

  • Kiedy: Od 20 listopada 2022 do 18 grudnia 2022
  • Daty rozpoczęcia meczów fazy grupowej: 5:00, 8:00, 10:00, 11:00, 14:00 (czas wschodni)
  • Strona: Katar
  • Kanały telewizyjne w języku hiszpańskim: Telemundo, Universo, paw
  • pływ Po hiszpańsku: paw (wszystkie mecze 64)

Podążaj za ProSoccerTalk Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, wyniki, historie i aktualizacje związane z Mistrzostwami Świata 2022, zasubskrybuj. NBC Sports na YouTube!


grupa A | Grupa B | Grupa C | grupa D | Grupa E | Grupa F | Grupa G | grupa godz

Harmonogram grupy A (wszystkie godziny rozpoczęcia meczu ET)

Podsumowanie / Podsumowanie: Katar 0-2 Ekwador Stadion Al Bayt w Al Khor
Poniedziałek 21 listopada: Senegal – Holandia – Stadion Al Thumama, Al Khor – 5 rano
Piątek 25 listopada: Katar – Senegal – Stadion Al Thumama, Al Khor – 8:00
Piątek, 25 listopada: Holandia – Ekwador – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 11:00
Wtorek, 29 listopada: Holandia – Katar – Al Bayt Stadium, Al Khor – 10:00
Wtorek, 29 listopada: Ekwador – Senegal – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10:00

Terminarz grupy B

Poniedziałek, 21 listopada: Anglia – Iran – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 8:00
Poniedziałek, 21 listopada: USA – Walia – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 14:00
Piątek 25 listopada: Anglia vs USA – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00
Piątek, 25 listopada: Walia – Iran – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 5:00
Wtorek, 29 listopada: Walia – Anglia – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 14:00
Wtorek, 29 listopada: Iran – Ameryka – Stadion Al Thumama, Al Khor – 14:00

READ  Nebraska pracuje nad zatrudnieniem Matta Rowleya jako trenera

harmonogram grupy c

Wtorek, 22 listopada: Argentyna — Arabia Saudyjska — The Iconic Lusail Stadium, Lusail — 5:00
Wtorek, 22 listopada: Meksyk – Polska – Stadion 974, Doha – 11:00
Sobota, 26 listopada: Argentyna – Meksyk – The Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00
Sobota, 26 listopada: Polska – Arabia Saudyjska – Education City Stadium, Al-Rayyan – 8:00
Środa, 30 listopada: Polska – Argentyna – Stadion 974, Doha – 14:00
Środa, 30 listopada: Arabia Saudyjska – Meksyk – The Iconic Lusail Stadium, Lusail – 14:00

harmonogram grupowy D

Wtorek 22 listopada: Francja vs Australia – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 14:00
Wtorek, 22 listopada: Dania – Tunezja – Education City Stadium, Al-Rayyan – 8:00
Sobota, 26 listopada: Francja – Dania – Stadion 974, Doha – 11:00
Sobota 26 listopada: Tunezja – Australia – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5:00
Środa, 30 listopada: Tunezja — Francja — Education City Stadium, Al-Rayyan — 10:00
Środa, 30 listopada: Australia – Dania – Stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10:00

Harmonogram grupowy e

Środa, 23 listopada: Hiszpania – Kostaryka – Stadion Al Thumama, Al Khor – 11:00
Środa, 23 listopada: Niemcy – Japonia – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 8:00
Niedziela, 27 listopada: Hiszpania – Niemcy – Stadion Al Bayt, Al Khor – 14:00
Niedziela, 27 listopada: Japonia vs Kostaryka – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 5:00
Czwartek, 1 grudnia: Japonia – Hiszpania – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 14:00
Czwartek, 1 grudnia: Kostaryka — Niemcy — Stadion Al Bayt, Al Khor — 14:00

Terminarz grupy F.

Środa, 23 listopada: Belgia – Kanada – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 14:00
Środa, 23 listopada: Maroko – Chorwacja – Stadion Al Bayt, Al Khor – 5 rano
Niedziela, 27 listopada: Belgia – Maroko – Stadion Al Thumama, Al Khor – 8:00
Niedziela, 27 listopada: Chorwacja – Kanada – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 11:00
Czwartek, 1 grudnia: Chorwacja – Belgia – Stadion Ahmed Bin Ali, Al-Rayyan – 10:00
Czwartek, 1 grudnia: Kanada – Maroko – Stadion Al Thumama, Al Khor – 10:00

READ  2022 MLB Prognozy Playoff: Typy dla każdej rundy drabinki posezonowej

Tabela grupy G

Czwartek, 24 listopada: Brazylia – Serbia – Kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
Czwartek, 24 listopada: Szwajcaria z Kamerunem – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5:00
Poniedziałek, 28 listopada: Brazylia-Szwajcaria – Stadion 974, Doha – 11:00
Poniedziałek 28 listopada: Kamerun – Serbia – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – 5:00
Piątek, 2 grudnia: Kamerun – Brazylia – Kultowy stadion Lusail, Lusail – 14:00
Piątek, 2 grudnia: Serbia – Szwajcaria – Stadion 974, Doha – 14:00

grafik grupowy godz

Czwartek, 24 listopada: Portugalia – Ghana – Stadion 974, Doha – 11:00
Czwartek, 24 listopada: Urugwaj – Korea Południowa – Education City Stadium, Al-Rayyan – 8:00
Poniedziałek, 28 listopada: Portugalia — Urugwaj — kultowy stadion Lusail, Lusail — 14:00
Poniedziałek, 28 listopada: Korea Południowa — Ghana — Education City Stadium, Al-Rayyan — 8:00
Piątek 2 grudnia: Korea Południowa – Portugalia – Education City Stadium, Al-Rayyan – 10:00
Piątek 2 grudnia: Ghana — Urugwaj — Stadion Al Janoub, Al Wakrah — 10:00


Harmonogram 1/8 finału

Mecz 49 – sobota, 3 grudnia: zwycięzca grupy A kontra wicemistrz grupy B – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – o 10:00.

Mecz 50 – sobota, 3 grudnia: zwycięzca grupy C kontra wicemistrz grupy D – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00

Mecz 52 – niedziela 4 grudnia: zwycięzca grupy D kontra wicemistrz grupy C – Al Thumama Stadium, Doha – 10:00

Mecz 51 – niedziela, 4 grudnia: zwycięzca grupy B kontra wicemistrz grupy A – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00

Mecz 53 – poniedziałek, 5 grudnia: zwycięzca grupy E kontra wicemistrz grupy F – Al Janoub Stadium, Al Wakrah – o 10:00.

Mecz 54 – poniedziałek, 5 grudnia: zwycięzcy grupy G kontra wicemistrzowie grupy H – Stadion 974, Doha – 14:00

READ  Kruki kontra

Mecz 55 — wtorek, 6 grudnia: zwycięzca grupy F kontra wicemistrz grupy E — Education City Stadium w Al-Rayyan — o godzinie 10:00.

Mecz 56 – wtorek 6 grudnia: zwycięzca grupy H kontra wicemistrz grupy G – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00


Tabela ćwierćfinałów

Mecz 58 — piątek 9 grudnia: zwycięzcy meczu 53 kontra zwycięzcy meczu 54 — stadion Education City Al-Rayyan — 10:00.

Mecz 57 – piątek 9 grudnia: zwycięzcy meczu 49 kontra zwycięzcy meczu 50 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 10:00

Mecz 60 – sobota 10 grudnia: zwycięzcy meczu 55 kontra zwycięzcy meczu 56 – Al Thumama Stadium, Doha – 10:00.

Mecz 59 – sobota 10 grudnia: zwycięzcy meczu 51 kontra zwycięzcy meczu 52 – Al Bayt Stadium, Al Khor – 14:00


Harmonogram półfinałów

Mecz 61 – wtorek 13 grudnia: zwycięzcy meczu 57 kontra zwycięzcy meczu 58 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00

Mecz 62 – środa 14 grudnia: zwycięzcy meczu 59 kontra zwycięzcy meczu 60 – stadion Al Bayt w Al Khor – 14:00


Określ trzecią pozycję

Mecz 63 – Sobota 17 grudnia: przegrani Mecz 61 z przegranymi Mecz 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00.


ostateczny

Mecz nr 64 – niedziela 18 grudnia: mecz 61 kontra zwycięzca meczu 62 – Kultowy stadion Lusail, Lusail – 10:00.