28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan prezentuje żywego Reynoldsa w roli Deadpoola i Hugh Jackmana, któremu złamano nagrodę Emmy, aby odebrać nagrody Creative Arts Emmy Awards – ostateczny termin

Ryan prezentuje żywego Reynoldsa w roli Deadpoola i Hugh Jackmana, któremu złamano nagrodę Emmy, aby odebrać nagrody Creative Arts Emmy Awards – ostateczny termin

Ryan Reynolds i Rob McElhenney zdobyli za swój film pięć nagród Creative Arts Emmy Witamy w mieście Wrexhamseria FX, która jest następstwem zakupu przez tę parę trzeciego najstarszego zawodowego klubu piłkarskiego na świecie.

W przemówieniu z okazji przyjęcia, które Reynolds udostępnił w mediach społecznościowych, pojawił się przebrany za Deadpoola, trzymając w ręku złamaną nagrodę Emmy przyznaną przez Hugh Jackmana.

„Wow, Amy, co za niesamowity zaszczyt” – zaczyna McElhenney w swoim przemówieniu z okazji podziękowania. „Jest tak wielu osobom, którym warto podziękować. Czekałem na tę chwilę od 16 lat. Mam więc wiele do powiedzenia. Chciałbym chciałbym zacząć od powiedzenia „dziękuję…”

Następnie Reynolds przerywa McIlhenny'emu i mówi: „Proszę pana. Lively nie mógł tu być, aby zaakceptować załamaną Amy, więc wysłał mnie w jego imieniu. Przede wszystkim, Wrexham, kochamy cię. Dziękujemy, że pozwoliłeś Robowi i temu drugiemu mężczyźnie powiedzieć swoje historia Matka Cymru Beth [Wales forever]„Suki”.

Kontynuował: „Chciałbym także podziękować Akademii za to wyróżnienie i to, że nie poprosiły nas o udział w transmitowanej przez telewizję ceremonii wręczenia nagród w towarzystwie prawdziwych gwiazd. Chciałbym także podziękować FX i Disneyowi za wsparcie, a w zamian pan Lively obiecał, że nie zaszkodzi mojemu kolejnemu filmowi.

Reynolds zakończył swoje przemówienie potępieniem Oscarów, dodając: „Wiecie, dranie. Może w przyszłym roku uda nam się uzyskać symboliczne ukłon w stronę efektów wizualnych. Ilość pracy włożona tylko w twarze Hugh i Ryana zasługuje przynajmniej na ukłon”.

Obejrzyj pełne przemówienie z przyjęciem w filmie zamieszczonym poniżej.

READ  John Wick 5 wraca na stół po bombardowaniu kasowym – The Hollywood Reporter