29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Keke Palmer jest pierwszą kobietą, która od 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza teleturnieju, za co otrzymała nagrodę „Hasło”.

Keke Palmer jest pierwszą kobietą, która od 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza teleturnieju, za co otrzymała nagrodę „Hasło”.

W niedzielę Keke Palmer zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza programu z grami o hasłach podczas 75. ceremonii wręczenia nagród Creative Arts Emmy Awards.

30-letnia artystka – która niedawno pękła ze szczęścia – jest pierwszą kobietą, która otrzymała to trofeum od czasu, gdy Meredith Vieira zdobyła nagrodę „Kto chce zostać milionerem” w 2009 roku.

Kiedy przyjęła ten zaszczyt, powiedziała: Wow. To bardzo ekscytujące. Dziękuję bardzo. Jestem naprawdę wdzięczny, prawie brak mi słów Czas dostawy.

Palmer, która miała na sobie skórzaną sukienkę w kolorze wina, była oszołomiona i dodała: „Chcę podziękować ludziom, którzy na to pozwolili. Dziękuję Jimmy’emu Fallonowi, dziękuję NBC”.

Palmer jest nie tylko pierwszą kobietą, która zdobyła tę nagrodę od 15 lat, ale także pierwszą czarnoskórą kobietą nominowaną.

Keke Palmer zdobyła w niedzielę nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza programu z grami o hasłach podczas 75. ceremonii wręczenia nagród Creative Arts Emmy Awards
30-latka jest pierwszą kobietą uhonorowaną tą nagrodą od czasu, gdy w 2009 roku Meredith Vieira zdobyła nagrodę Kto chce zostać milionerem.
Kiedy przyjęła ten zaszczyt, powiedziała: Wow. To bardzo ekscytujące. Dziękuję bardzo. „Jestem tak wdzięczny, że prawie brak mi słów”.

Fallon (49 l.) również pochwaliła Palmera jako „bystrego, czarującego i bystrego, a jednocześnie wyglądającego jak wielka gwiazda” i dodała: „Nie ma nikogo takiego jak Keke Palmer”.

W tej kategorii rywalizowała mama dziecka z Jeopardy! Gospodarze Ken Jennings, Mayim Bialik, Steve Harvey z Family Feud i Pat Sajak z Wheel of Fortune.

„W historycznym roku dla teleturniejów podczas rozdania nagród Emmy nie moglibyśmy być bardziej dumni, że gospodarzem zwycięstwa był niesamowity Keke Palmer.

„Ona i Jimmy Fallon to zgrany duet, dzięki któremu najnowsza wersja programu Password odniosła niezaprzeczalny sukces” – powiedział Corey Henson, wiceprezes wykonawczy NBCUniversal Entertainment Unscripted Programming, według Deadline.

W niedzielny wieczór Kiki wyraziła swoje podekscytowanie zwycięstwem, udostępniając post na Instagramie prawie 14 milionom obserwujących.

„Nie mogę tego zrobić bez ciebie @jimmyfallon” – zaczęła podpis. „Jestem bardzo wdzięczny, że mam możliwość bycia częścią klasycznego teleturnieju, takiego jak Hasło”.

„To prawdziwy zaszczyt, wygrałeś!” Jestem podekscytowany, buty! Dzięki @televisionacad.

READ  Lea Michele zagra w Funny Girl po śmierci Beanie Feldstein

Na ostatnim zdjęciu słupka z karuzelą trzymała złote trofeum i uśmiechała się szeroko.

W tej kategorii rywalizowała mama dziecka z Jeopardy! Ken Jennings, Mayim Bialik, Steve Harvey z Family Feud i gospodarz Pat Sajak z Wheel of Fortune
W niedzielny wieczór Kiki wyraziła swoje podekscytowanie zwycięstwem, udostępniając post na Instagramie prawie 14 milionom obserwujących.
„Chcę podziękować ludziom, którzy na to pozwolili – dziękuję Jimmy’emu Fallonowi, dziękuję NBC” – powiedziała Palmer, która olśniewała swoją skórzaną sukienką w kolorze wina w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia nagrody, na zdjęciu z Fallon i Tonym Hale’em.

Post ma obecnie ponad 753 000 polubień i setki wspierających komentarzy od fanów i przyjaciół.

Wśród gwiazd, które pojawiły się pod postem, znalazł się Nick Cannon, który napisał: „No super!!”. Zasługujesz na to wszystko, królowo!

Tymczasem Holly Robinson Peete dodała: „Idź, siostro!” Z serią ognistych emoji.

Keke został po raz pierwszy ogłoszony gospodarzem wznowionego teleturnieju w 2022 r., a producentem wykonawczym programu jest Fallon.

Również w niedzielę Kiki olśniła, biorąc udział w imprezie Young Hollywood i Breakout Stars of 2023 organizowanej przez Affinity & Tequila Don Julio.
Wieloletnia artystka zwróciła na siebie uwagę w przytulnej, lekko marszczonej czerwonej sukience