25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chris Rock żartuje, że „poklepał Suge Smitha” po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Will Smith publikuje wideo, w którym przeprasza Chrisa Rocka za jego oscarowy policzek

Smith opublikował wideo Na jego zweryfikowane konto na Instagramie w piątek, które zaczęło się od słów na ekranie: „Minęła minuta”.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy dużo myślałem i pracowałem osobiście…” czytamy w oświadczeniu. „Zadałem wiele uczciwych pytań, na które chciałem poświęcić trochę czasu na odpowiedź”.

Następnie słychać westchnienie Smitha, wchodzenie na ekran i zwracanie się do kamery, dlaczego nie przeprosił Rocka podczas przemówienia na rozdaniu Oscarów po tym, jak zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w „Królu Ryszardzie”.

„W tym momencie czułem się mglisto” – mówi Smith. „To wszystko jest niejasne. Skontaktowałem się z Chrisem i wiadomość, która wraca, jest taka, że ​​nie jest gotowy do rozmowy, a kiedy będzie, skontaktuje się z tobą. Więc powiem ci, Chris, ja przepraszam. Moje zachowanie jest nie do przyjęcia i jestem tutaj, kiedy tylko chcesz porozmawiać.”

CNN zwróciło się do przedstawicieli Rocka o komentarz.

Smith przeprasza także matkę, rodzinę i brata Rocka, Tony Rockktóry wystąpił w sitcomie All of Us z 2007 roku, stworzonym przez Smitha i jego żonę Jadę Pinkett Smith.

„Mieliśmy wspaniały związek” — mówi Smith. „Tony Rock był moim człowiekiem i prawdopodobnie nie da się tego naprawić”.

Smith wszedł na scenę podczas rozdania Oscarów i spoliczkował Chrisa Rocka, który wtedy prezentował, po tym jak zażartował z ogolonej głowy żony Smitha.

Pinkett Smith cierpi na wypadanie włosów z powodu łysienia plackowatego, choroby autoimmunologicznej, która może prowadzić do wypadania włosów.

W swoim filmie Smith odpowiada również na pytanie, czy jego żona, po tym, jak zwróciła oczy na rockowy żart, poprosiła go o zrobienie czegoś w tym momencie, mówiąc, że tego nie zrobiła.

Przeprasza także ją, ich dzieci i innych nominowanych do Oscara za to stanowisko.

READ  3 klejnoty, których prawdopodobnie nie zobaczysz, jeśli naprawdę tęsknisz za Grą o Tron

Smith mówi, że „spędził ostatnie trzy miesiące na ponownym przedstawieniu i zrozumieniu niuansów i zawiłości tego, co wydarzyło się w tamtym momencie”.

„Nie zamierzam teraz tego wszystkiego rozpakowywać”, mówi, „ale mogę wam wszystkim powiedzieć, że żadna część mnie nie uważa, że ​​to właściwy sposób działania w tym momencie”. „Żadna część mnie nie uważa, że ​​jest to najlepszy sposób radzenia sobie z poczuciem braku szacunku lub zniewagi”.

Smith dodaje, że boli go świadomość, że nie sprostał wyobrażeniu, jakie mieli o nim ludzie.

„Moim głównym szokiem jest rozczarowanie ludzi”, mówi. „Nienawidzę, kiedy zawiodę ludzi, więc czuję ból”.

Smith wysyła wiadomość do swoich zwolenników, mówiąc, że jest zaangażowany w „oświetlanie świata światłem, miłością i radością”.

Konkluduje: „Jeśli zostaniesz w pobliżu, obiecuję, że znów będziemy mogli być przyjaciółmi”.