22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rice traci Shane’a McClanahana, aby przywrócić sprawę, tracąc dwa tropy do Royals

Rice traci Shane’a McClanahana, aby przywrócić sprawę, tracąc dwa tropy do Royals

ulica. Petersburg – Czwartek był spokojnym dniem dla promieni.

Przyszpilili swoją gwiazdę shortstop, Wanderer Franco, przez co najmniej dwa mecze z powodu jego działań wobec kolegów z drużyny. MVP Shane McClanahan został strącony z kopca w czwartej rundzie z powodu napięcia środkowej części pleców. Dwóch innych kluczowych graczy, Yandy Diaz i Luke Raleigh, wymagało uwagi sztabu trenerskiego, a Raleigh miał strzelić w obolałą prawą rękę.

Zniszczyli parę dwubiegowych przewag przeciwko Royals z drugim najgorszym rekordem dla głównych firm, zanim przegrali 6-5.

Przegrywając po raz czwarty w pięciu meczach, tracąc swój najlepszy wynik w turniejach głównych do 52-26, Rays pozwolili zespołowi nagrać siedem skradzionych baz, wyrzucili dwóch biegaczy na trzecim miejscu i byli na złej końcówce dopiero w piątym. Gra, w której Royals wygrali 52 mecze, po siedmiu rundach zostali w tyle.

To był dopiero drugi raz, kiedy Rays przegrali, prowadząc po siedmiu inningach, co dało wynik 43-2.

Zwycięski bieg został zdobyty na bębnie z prędkością 71,9 mil na godzinę do pierwszej bazy, której Diaz i odciążający Pete Fairbanks nie byli w stanie wykonać czystej gry po spacerze wprowadzającym i dwóch skradzionych bazach.

„To frustrujący sposób na przegraną” – powiedział Fairbanks.

Nic nie może zrobić Pete Fairbanks z Rays, gdy MJ Melendez z Kansas City Royals (1) ląduje bezpiecznie na pierwszej bazie, a Maikel Garcia (11) zdobywa zwycięską passę w dziewiątej rundzie. [ IVY CEBALLO | Times ]

Ogólnie rzecz biorąc, był to frustrujący dzień dla Raysów, gdzie miejsce Franco było źródłem największych wiadomości, a plecy McClanahana były głównym zmartwieniem.

Zarówno McClanahan – który powiedział, że był w złym nastroju przed swoim ostatnim startem w piątek w San Diego – jak i menedżer Kevin Cash wyrazili optymizm, że nie będzie musiał przegapić startu, ale przyznali, że jest za wcześnie, aby powiedzieć to z całą pewnością.

nie chcę spekulować. „Jest jeszcze bardzo wcześnie” – powiedział McClanahan. „Ale główną ideą jest to, że nie myślimy o niczym poważnym. Może to tylko krok zapobiegawczy, może coś ograniczyć. Mam nadzieję, że nie przegapię żadnych startów i dostaniemy to za kilka dni. „

READ  Caitlin Clark postanowiła zmienić stan Iowa w zwycięzcę. Po drodze na nowo zdefiniowała kobiece obręcze uniwersyteckie

Cash powiedział, że Rays uważali, że McClanahan „bardzo dobrze sobie z tym poradził” w piątek, ale martwił się w czwartek, szczególnie zauważając, że jego prędkość sprintu – która zwykle wynosi około 97 mil na godzinę – nieco spadła. Najniżej wypadło w czwartym, z czterema, które rzucił, zdobywając 93,7, 94,4, 90,9 i 93,6. Szybko rozgrzał się pomocnik Kevina Kelly’ego, a Cash i trener atletyczny Joe Benji szybko udali się na kopiec.

„Czuliśmy się w tym momencie (trener rzucania Kyle Snyder) i rozmawialiśmy o tym, jak piłka wyszła i myślę, że podobałoby mu się to trochę bardziej” – powiedział Cash. „Chciał tam zostać. Zdecydowanie doceniamy to, że chce się tam dostać i dalej rywalizować. Ale myślę, że w takich chwilach być może musimy zachować ostrożność i upewnić się, że robimy to dobrze. „

McClanahan powiedział, że „czuł, że mogłem kontynuować”, ale przyznał, że „nie czuł się w 100%” i ​​„mógł wprowadzić pewne poprawki, których nie powinienem był wprowadzać lub ingerować w moją normalną mechanikę” w ramach rekompensaty.

„Po prostu walczyłem o przedłużenie piłki, a oni to wzięli” – powiedział. – Myślę, że zrobili właściwy ruch.

Bądź na bieżąco ze sportową sceną Tampa Bay

Bądź na bieżąco ze sportową sceną Tampa Bay

Już dziś zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu sportowego

Codziennie będziemy Ci przesyłać wiadomości i analizy dotyczące drużyn piłkarskich Bucs, Lightning, Rays i Florida.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

Pierwszy bazowy Rays, Yandy Diaz (2), reaguje po wezwaniu, przesuwając się do pierwszej bazy w dziewiątej rundzie.
Pierwszy bazowy Rays, Yandy Diaz (2), reaguje po wezwaniu, przesuwając się do pierwszej bazy w dziewiątej rundzie. [ IVY CEBALLO | Times ]

Po tym, jak Rays prowadzili po pierwszej połowie 2:0, Royals zremisowali z McClanahanem w trzecim meczu. Przesunęli się na siódme miejsce, kiedy pałkarz nr 8 Drew Waters (który wszedł do gry ze średnią 0,167) trafił z pierwszego boiska Roberta Stephensona.

READ  2022 March Madness Transmisja na żywo: Harmonogram telewizyjny turnieju NCAA, oglądaj transmisję koszykówki online w czwartek

The Rays wrócili jak burza w siódmej rundzie, kiedy Francisco Mejia trafił remisującego homera i dwubiegowego singla Randy’ego Arzareny, co zwiększyło jego przewagę RBI do łącznie 53. Ale pomocnik Jason Adam, starając się to zmienić, ponownie grzebał, ładując opiera się na singlu z dwoma wyjściami i dwukrotnym spacerze, zanim pozwoli Watersowi na singiel z dwoma biegami.

Królewscy objęli prowadzenie na dobre na dziewiątym miejscu.

Mikel Garcia wyciągnął pięciopunktową przewagę Fairbanksowi, który nie grał od piątku, i szybko ukradł drugie i trzecie miejsce. „W tym przypadku nie odgrywamy roli lidera, najlepiej nie gramy frontmana” – powiedział Cash, zauważając, że sprawy Fairbanksa stały się „naprawdę złe”, gdy Garcia zajął trzecie miejsce.

Fairbanks, który był nieco celowy w swoim przekazaniu, powiedział, że nie mógł nic zrobić, aby zapobiec kradzieżom, zauważając, że trener rezerwowy Royals Paul Hoover, były trener łapania Raysów, był świadomy okazji do kradzieży.

„Wie, że naszym priorytetem są pałkarze, niekoniecznie startery” – powiedział Fairbanks.

Wszystko to doprowadziło do wygranej na wolnym wale przez szybkiego MJ Melendeza, który został złapany przez Diaza, ale lobował piłkę za Fairbanksem.

Cash opisał to jako „jedno z tych zagrań tweenera – nie ma tam niczyjej winy. Yandy zrobił to dobrze. Pete zrobił to dobrze, przezwyciężając to. Melendez naprawdę szybko schodzi z linii. I niewiele mogliśmy zrobić, aby go zdobyć na zewnątrz.”

Diaz, za pośrednictwem tłumacza zespołu, Manny’ego Navarro, powiedział, że „to była trudna gra”, a Melendez i tak mógł pokonać boisko. Mógł spróbować złapać piłkę, ale to prawdopodobnie też nie zadziałało, powiedział Fairbanks, a następnie wskazał główną bohaterkę Frances Underwood z serialu Netflix „House of Cards”.

„To było jak:„ Co chcesz, żebym robił, krzyczał i krzyczał? ”- powiedział Fairbanks. „Jest tak, jak jest. To nie było dobre uderzenie. Była we właściwym miejscu, a to nas kosztowało”.

READ  NFL Draft 2022: Zobacz zabawną reakcję Rams na niespodziewany wybór Patriotów Cole'a Strange'a

• • •

Zapisz się do dzisiejszego biuletynu sportowego, aby otrzymywać codzienne aktualizacje dotyczące Bucs, Rays, Lightning i futbolu uniwersyteckiego na Florydzie.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swoimi ulubionymi drużynami sportowymi z Tampa Bay. Śledź naszą relację na Świergot I Facebook.