20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reklama Bena Afflecka Dunkin' Super Bowl zostaje przedłużona, ponieważ zakłada on boysband z Mattem Damonem i Tomem Bradym

Reklama Bena Afflecka Dunkin' Super Bowl zostaje przedłużona, ponieważ zakłada on boysband z Mattem Damonem i Tomem Bradym

W sieci pojawił się dłuższy klip z reklamy Bena Afflecka na Super Bowl. Dunkin' przedstawia całą podróż gwiazdy do sławy, polegającą na zakładaniu boysbandu The DunKings.

Na planie Affleck namawia innego mieszkańca Bostonu Matta Damona i byłą gwiazdę New England Patriots Toma Brady’ego do założenia boysbandu.

Rozszerzony klip zaczyna się od oglądania wiadomości przez Afflecka, w których nazywają go „najnudniejszym człowiekiem na świecie” i naśmiewają się z jego wyrazu twarzy, gdy wychodzi na imprezy z żoną J. Lo.

Affleck z pączkami w dłoni zainspirowany jest do wrzucenia kilku utworów, a widzowie mogą zobaczyć cały proces, jaki przeszedł aktor, aby wymyślić koncepcję DunKings.

Charli D'Amelio pojawia się epizodycznie, gdy Affleck konfrontuje ją z fragmentem wywiadu, w którym zostaje zapytana, czy wie, kim jest ten aktor.

„Och! Mąż Jennifer Lopez, to niesamowite” – mówi D'Amelio.

Affleck czerpie wskazówki od D'Amelio, jak tańczyć, aby wywrzeć „wpływ” na media społecznościowe.

„Przychodzi do mnie i nie pyta o pozwolenie. „Teraz mam zamiar tam wyjść i pokazać jej, co potrafię” – Affleck powiedział Jackowi Harlowowi o swoim pomyśle przerwania sesji nagraniowej Jennifer Lopez .

Harlow próbuje powstrzymać Afflecka przed zrobieniem tego, mówiąc mu, aby wysłuchał „głosu rozsądku”, mówiąc Affleckowi, że to zły pomysł.

Następnie Lopez można zobaczyć w studiu nagraniowym, pracując nad swoim najnowszym albumem zatytułowanym to ja teraz. Następnie Affleck zbiera się na odwagę i przerywa sesję utworem „The Boston Massacre – The DunKings”.

„Czasami naprawdę trudno jest być twoim przyjacielem” – mówi Damon po przedstawieniu go Affleckowi.

Następnie DunKings występują przed J.Lo i Fat Joe, wprawiając Lopeza w zakłopotanie i mówiąc Affleckowi: „Rozmawialiśmy o tym”.

Affleck poddaje się i opuszcza studio, ale Lopez prosi Brady'ego, aby został.

Cały utwór nosi tytuł „Don't Dip In My Heart!” Zostanie opublikowany w mediach społecznościowych Dunkin' w Walentynki.

READ  Gwiazda „Środy”, Gina Ortega, została skrytykowana przez producenta telewizyjnego „Daredevil” za bycie „trującym” i „toksycznym”

Obejrzyj powyższy rozszerzony klip z reklamą Dunkin' Super Bowl.