24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan Gosling, Emma Stone, Anatomia jesiennego psa

Ryan Gosling, Emma Stone, Anatomia jesiennego psa

96. doroczny lunch nominowanych do Oscarów zgromadził tętniący życiem tłum celebrytów, filmowców i miłośników kina w kultowym hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

Devon Franklin, członek Rady Gubernatorów, rozpoczął wydarzenie od ogłoszenia nazwisk uczestników, poczynając od cenionej kompozytorki Laury Karpman z „American Fiction”, a skończywszy na utalentowanym Robercie Downeyu Jr., nominowanym za drugoplanową rolę w „Oppenheimerze”. .”

Oto kilka kluczowych wniosków z tego wydarzenia.

Beverly HILLS, Kalifornia – 12 lutego: Emma Stone i Bradley Cooper na lunchu nominowanych do Oscarów 2024 w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii, poniedziałek, 12 lutego 2024 r. (Jason Armond/Los Angeles Times via Getty Images)

Emma Stone i Bradley Cooper na lunchu dla nominowanych do Oscarów 2024.
Los Angeles Times za pośrednictwem Getty Imag

Pies z „Anatomii upadku” skradł show.

Dzisiejszą gwiazdą był uroczy piesek z filmu „Anatomia upadku”. Macy, aktor, który wcielił się w Snoopa w filmie Justina Tritta, skradł serca niemal wszystkich obecnych nominowanych. Od Ryana Goslinga i America Ferrera znanego z „Barbie” po sensację muzyczną Billie Eilish – wszyscy wydawali się oczarowani futrzaną gwiazdą. Oryginalny scenariusz Tritta mógł zdobyć Oscara dzięki ogromnemu uczuciu, jakim obdarzył ulubionego psa tego sezonu.

Kto zatem zdobył prestiżowy tytuł „miernika oklasków”?

Dziennikarze i fani mediów społecznościowych spieszyli się, aby dowiedzieć się, który kandydat zebrał najwięcej braw podczas grupowej sesji zdjęciowej. Nazwiska takie jak Greta Gerwig („Barbie”), Christopher Nolan („Oppenheimer”), Celine Song („Past Lives”), Paul Giamatti („The Holdovers”), Carey Mulligan („Maestro”) i Lily Gladstone („Killers”) „Pink Moon”) nucił w oczekiwaniu.

Ludzie, starajcie się krótkie przemówienia!

Zwięzłość jest kluczem! Przed apelem prezes AMPAS Janet Yang wyszła na scenę, aby nakłonić przyszłych zwycięzców, aby ich przemówienia powitalne były krótkie (poniżej 45 sekund). W humorystyczny sposób nawiązała do zwięzłej przemowy Javiera Bardema podczas jego nagrody drugoplanowej za film „To nie jest kraj dla starych ludzi” w 2007 roku, które trwało zaledwie 37 sekund. Publiczność roześmiała się, gdy dowiedziała się, że tegoroczna gala wręczenia Oscarów rozpocznie się godzinę wcześniej ze względu na zmianę czasu na letni, co wymusi w ostatniej chwili zmiany w harmonogramie uczestników 10 marca.

Oppenheimer zdobyłby kilka Oscarów.

Filmowe arcydzieło Christophera Nolana podbiło serca wielu osób, a w wielu rozmowach między nominowanymi można było usłyszeć stwierdzenie: „To rok Oppenheimera”. Nie wiadomo, jaki będzie ostateczny wynik Oscara, ale jego wynik wydaje się nieunikniony.

Kto się nie pojawił?

Nominowana do roli drugoplanowej Danielle Brooks z „Koloru fioletu” nie mogła być obecna ze względu na obowiązki filmowe w Nowej Zelandii. Wśród nieobecnych znaleźli się także podwójnie nominowani Jonathan Glazer („Obszar zainteresowań”), Jodie Foster („Niad”), Robert DeNiro („Moonflower Killers”) i Hayao Miyazaki („Chłopiec i czapla”).

Emma Stone i Colman Domingo wymienili się numerami telefonów. Miejmy nadzieję, że to oznacza, że ​​będą nad czymś pracować.

Dwukrotna nominowana do nagrody „Poor Things” Emma Stone rozmawia z nominowanym do nagrody głównej aktorem Colmanem Domingo z „Rustin” i jego mężem Raulem Domingo. Mamy nadzieję, że zawiąże się przyjaźń i być może możliwa przyszła współpraca? I tak, przyłapaliśmy Domingo na szaleństwie „Jeopardy”, które ogarnia Stone od tygodni, a ona nadal naprawdę chce dołączyć do konsorcjalnego programu. Właściciel ABC Bob Iger był w pokoju. Powinna była o tym wspomnieć.

Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Finneas O'Connell (po lewej) i amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Billie Eilish biorą udział w lunchu dla nominowanych do Oscarów w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii, 12 lutego 2024 r. (Zdjęcie: Valerie McCone/AFP) ( Zdjęcie: Valerie McCune /AFP) Valérie Macon/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Finneas O'Connell i Billie Eilish biorą udział w lunchu dla nominowanych do Oscara w hotelu Beverly Hilton.
AFP za pośrednictwem Getty Images

Aktorzy głosowi ze „Spider-Mana” przybyli, aby świętować.

Na wydarzeniu wystąpił cały zespół odpowiedzialny za Spider-Man: Across the Spider-Verse, w tym producenci Phil Lord, Chris Miller i Amy Pascal, a także reżyserzy Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompsona. Wśród obecnych znalazły się głosy stojące za postaciami, takie jak Hailee Steinfeld (Gwen Stacy/Spider-Gwen), która brała udział w rozmowach na żywo z Finneasem i Billie Eilish. Czy mogliby omówić nową współpracę muzyczną? Ponadto zdobywca Oscara Daniel Kaluuya użyczył swojego głosu czarnemu brytyjskiemu rockmanowi Hobie Brownowi/Spider-Punkowi, co jeszcze bardziej podniosło emocje na zgromadzeniu.

Nominacje do 96. ceremonii wręczenia Oscarów® zostały uczczone podczas lunchu, który odbył się w hotelu Beverly Hilton w poniedziałek, 12 lutego 2024 r. 96. gala wręczenia Oscarów zostanie wyemitowana na żywo w telewizji ABC w niedzielę, 10 marca.

Nominacje do 96. ceremonii wręczenia Oscarów® zostały uczczone podczas lunchu, który odbył się w hotelu Beverly Hilton w poniedziałek, 12 lutego 2024 r. 96. gala wręczenia Oscarów zostanie wyemitowana na żywo w telewizji ABC w niedzielę, 10 marca.
Richarda Harbaugha / ©AMPAS

READ  Kosmopolityczny hit z marną grzywną w wysokości 250 dolarów za ścięcie drzew, które ocieniali niespodziewani pisarze i aktorzy