21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W rozszerzonej reklamie Dunkin' Ben Affleck zakłada boysband z Mattem Damonem

W rozszerzonej reklamie Dunkin' Ben Affleck zakłada boysband z Mattem Damonem

Ben Affleck chce dzielić się muzycznym zainteresowaniem z żoną Jennifer Lopez, ale czy ma to, czego potrzeba? Biorąc pod uwagę występ w jego ostatniej reklamie Dunkin', pytanie to najlepiej pozostawić bez odpowiedzi.


W rozszerzonej wersji współpracy z marką pączków podczas Super Bowl Affleck przechodzi z filmów do muzyki jako lider nowego, dziwnego boysbandu o nazwie DunKings.


Debiutujący swoim nowym singlem „Don't Dunk Away at My Heart” grupa składa się z niechętnego Matta Damona i, na klawiszach, emerytowanej gwiazdy NFL Toma Brady'ego. Podczas gdy oryginalny zwiastun pokazywał (co prawda ograniczone) partytury muzyczne, dłuższa wersja daje nam wgląd w psychikę Afflecka… na dobre i na złe.


Bena Afflecka i Charli D'Amelio.

Dunkin


Jak się okazuje, Affleck nie tylko zdaje sobie sprawę z istnienia memów określających go jako „smutnego” lub „znudzonego”, ale aktywnie stara się je przezwyciężyć. A czy jest lepszy sposób, aby udowodnić, że się mylą, niż siła muzyki?


Zdeterminowany, by zaprezentować się na nowej płycie Lopeza, to ja terazAffleck nagrywa melodie na płytę CD i próbuje nagrać własną piosenkę Dunkin. Kiedy to się nie powiedzie, umawia się na spotkanie z wpływową osobą z pokolenia Z Taniec z gwiazdami Zwycięzca sezonu 31 Charli D'Amelio, który W końcu się dowiedziałem Kim on jest.


„Och” – woła. „Mąż Jennifer Lopez!”


Ze swojej strony Affleck ma również pytania dotyczące jej kariery: „Kto? On jest TIK Tok?”


Później, popijając zimne Dunkin' w ciemnym pokoju, on… powietrze I hipnotyczny Gwiazda daje sobie motywującą przemowę.


„Mówią ci, że nie jesteś dobry. On mówi:” Jesteś głupim, niezdarnym, białym mężczyzną w średnim wieku, pozbawionym rytmu, który nie potrafi śpiewać na tonacji… Jesteś nieskoordynowany. „” A to oznacza, że Nie mogę być gwiazdą popu? Nie doceniasz Bostonu na własne ryzyko.
Pomimo ostrzeżeń Jacka Harlowa grupa udaje się do studia, gdy Lopez szybko niszczy ich marzenia o gwiazdach popu. Ale przynajmniej próbowali. Ponadto ich wysiłki zainspirowały nowe, limitowane pozycje menu, takie jak DunKings Iced Coffee i DunKings MUNCHKINS Skewers.


Możesz zapoznać się z pełną reklamą Dunkin' Donuts Super Bowl (wraz z jej fragmentami) powyżej.


Subskrybuj Entertainment Weekly to nasz bezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Sasha Banks i Naomi opuszczają WWE Raw Mid Show