14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pytlak // Kancelaria Teja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Pytlak // Kancelaria Teja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Międzynarodowa Sieć Prawników („ILN”) z dumą ogłasza Kancelarię Prawną Pytlak // Deja swoim cenionym członkiem. Bydlock w Warszawie // Kancelaria Prawna Teja jest wiodącą niezależną kancelarią prawną oferującą fachowe porady prawne w szerokim zakresie usług prawnych.

Specjalizująca się w sporach sądowych, transakcjach korporacyjnych, budowlanych i nieruchomościowych, prawie pracy, restrukturyzacji i upadłościach, Kancelaria Prawna Pytlak // Deja zapewnia klientom aktualne i kompleksowe doradztwo prawne w różnych sektorach gospodarki. Głębokie zrozumienie polskich i europejskich przepisów ustawowych i wykonawczych umożliwia klientom poruszanie się w kwestiach prawnych z pewnością i jasnością.

„Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać Kancelarię Prawną Bytlock // Teja w rodzinie ILN” – powiedziała Lindsey Griffiths, dyrektor wykonawcza International Lawyers Network. „Ich zaangażowanie w specjalistyczną i wszechstronną wiedzę prawniczą znacznie zwiększa możliwości naszej sieci, szczególnie w regionie europejskim”.

Pytlak // Reputacja Kancelarii Prawnej Teeja związana z dostosowanymi rozwiązaniami, elastycznością i przyszłościowym podejściem doskonale wpisuje się w misję ILN polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych na całym świecie.

Więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej Pytlak // Deja można znaleźć na jej stronie internetowej https://pdlaw.pl/en. Dodatkowo przejrzyj ich profil ILN tutaj https://iln.com/firms/pytlak-deja-law-firm

O ILN

International Lawyers Network to niewyłączna sieć wysokiej jakości średniej wielkości kancelarii prawnych, których celem jest świadczenie bezproblemowych usług prawnych klientom o potrzebach międzynarodowych. Dzięki obecności w 67 krajach ILN zapewnia transgraniczne rozwiązania prawne poprzez sieć wysokiej jakości praktyk prawnych o podobnych poglądach. Uznana za Globalną Sieć Kancelarii Prawniczych Roku 2021 przez The Lawyer European Awards i wielokrotnie nominowana, ILN jest liderem sieci prawniczych na całym świecie.

READ  VNL: Polska pokonała azjatycką potęgę Tajlandii o pięć setów