26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Litewski Ignitus w Polsce planuje ekspansję słoneczną

Zielona energia

Według Pv-tech.org litewska firma energetyczna Ignitis Group zapowiedziała, że ​​poprawi swoją pozycję w Polsce, przejmując firmy, które rozwijają projekty fotowoltaiczne o zintegrowanej mocy do 80 MW (MW) w tym kraju. .

Ignitis Renewables zawiera umowę zakupu 100% udziałów w polskich spółkach, które nie zostały wyemitowane „w przyszłości” w transakcjach o łącznej wartości 50 mln EUR (57 mln USD).

Przy przewidywanym terminie rozpoczęcia działalności gospodarczej na lata 2022-2023, obecnie pozyskiwane projekty znajdują się na różnych etapach rozwoju. Ignitis powiedział w oświadczeniu dla PV Tech, że nie ujawni nazw firm przejętych w tym przypadku.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Stworzenie renomowanej branży dziennikarskiej to kosztowny biznes. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdziwych, dokładnych i bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im nadal przodować bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania swoich czytelników jako ich najważniejszych partnerów.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz do nas swoje wpisy.

READ  Prawodawcy amerykańscy pojadą do Polski, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Niemiec w poszukiwaniu wsparcia dla Ukrainy: raport