30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

PS Plus otrzymuje duże zniżki z okazji Czarnego Piątku

PS Plus otrzymuje duże zniżki z okazji Czarnego Piątku

Obraz: Plac płatności

Sony przedstawiło swoje plany na Czarny Piątek, potwierdzając, że w najbliższej przyszłości zostanie wprowadzonych cały szereg rabatów. Obejmuje to obniżki cen w witrynie PlayStation Direct, a także u uczestniczących sprzedawców detalicznych. Jednak szczegóły dotyczące tego, co faktycznie będzie obejmować umowy, nie są jeszcze znane w momencie pisania tego tekstu.

Więc teraz to jest to PS Plusa Rabaty warte podkreślenia. Od 17 do 27 listopada będzie można subskrybować usługę Sony po znacznie niższej cenie.

Będziesz mógł uzyskać do 30% zniżki na 12-miesięczne subskrypcje, ale nie jest jasne, czy dotyczy to tylko nowych osób, czy też można uzyskać zniżkę na przedłużenie planu. Tymczasem obecni subskrybenci mogą uzyskać 25% zniżki po uaktualnieniu swojego istniejącego członkostwa PS Plus do Dodatek PS PlusLub 30% zniżki Premium PS Plus.

Nie trzeba dodawać, że jeśli zastanawiasz się nad subskrypcją lub uaktualnieniem, w najbliższym czasie nie będziesz mógł znaleźć lepszej oferty. Na przykład subskrypcja PS Plus Essential będzie kosztować 59,99 GBP rocznie, ale zniżka z okazji Czarnego Piątku obniży Cię o 18 GBP.

READ  Nintendo twierdzi, że ma „świetne relacje” z Microsoftem, po tym jak wyszło na jaw, że Xbox chce kupić tę firmę