21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Simpsonowie: uderz i uciekaj Przeprojektowany jako świetna gra z otwartym światem z nowymi funkcjami. Dla tych, którzy nie znają oryginalnej gry, Simpsonowie: uderz i uciekaj Była to gra podobna do GTA wydana w erze PS2, która pozwoliła fanom doświadczyć Springfield w półotwartym świecie. Ze względu na ograniczenia techniczne gry Springfield jest podzielone na poziomy, z których każdy ma swój własny cel narracyjny i jest grywalnym członkiem rodziny Simpson. Jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych licencjonowanych gier, ponieważ niesamowicie fajnie jest jeździć po poruszającym się mieście, porywać samochody, prowadzić obywateli i wypróbowywać wszystkie zabawne odniesienia. Co więcej, zawiera kosmitów, co zawsze jest dobrym dodatkiem do każdej gry.

Było dużo Remastered The Simpsons: Hit and Run I wygląda na to, że fan próbuje to urzeczywistnić. Ponowne subskrypcje w YouTube zaczynają się zmieniać Simpsonowie: uderz i uciekaj Z przeprojektowaną, nowoczesną grafiką, pojedynczym ciągłym otwartym światem zamiast gry podzielonej na poziomy lub regiony, a nawet dla wielu graczy. To bardzo ambitny projekt, ale Rips stwierdził, że jest tworzony wyłącznie w celach rozrywkowych i nigdy nie zostanie udostępniony publicznie. Zrozumiałe jest, że ponowne wprowadzenie prawdopodobnie nie chciałoby ryzykować żadnych prawnych reperkusji ze strony Fox/Disney, więc ta decyzja ma sens.

Jednak biorąc pod uwagę fakt Możliwość rekonfiguracji Simpsonowie: uderz i uciekaj został wprowadzony Przez jednego z oryginalnych producentów gry może to skutkować oficjalnym ponownym wydaniem. Ponieważ istnieje wiele próśb o zremasterowanie tej popularnej gry, wsparcie projektu fanów reubs może pokazać, że Disney jest bardzo zainteresowany oficjalną wersją tej gry. W końcu chęć przekształcenia SpongeBob Kanciastoporty: Bitwa o Dół Bikini Ostatecznie doprowadziło to do urzeczywistnienia THQ Nordic.

Czy chcesz zobaczyć zremasterowane z Simpsonowie: uderz i uciekaj? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

READ  iPhone 15 Pro Max ma 3-4 tygodnie opóźnienia w porównaniu z innymi modelami – analityk