21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dyrektor Starfield, Todd Howard, chwali Xbox w wewnętrznej notatce

Dyrektor Starfield, Todd Howard, chwali Xbox w wewnętrznej notatce

Obraz: Bethesda

Przed premierą Starfield w ramach wczesnego dostępu na Xbox, PC i Game Pass dyrektor gry Todd Howard opublikował wewnętrzną notatkę, w której dziękował zespołom z Bethesdy, ZeniMax, Xbox i Microsoftu za ich wkład.

Chociaż Todd głównie dziękuje kilku osobom i zastanawia się nad przeciągającym się projektem, jedną z najbardziej godnych uwagi jest w szczególności jego pochwała dla Phila Spencera i Xboxa – zauważając, jak dają one twórcom możliwość „rozwoju”. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia: Dzięki uprzejmości Windows Central:

Todda Howarda:I oczywiście jest Phil Spencer. Jego wsparcie w każdym meczu i każdym zawodniku było konsekwentne i zaciekłe. Dołączenie do Xbox zbliżyło nas do wielu osób, z którymi współpracowaliśmy przez ponad 20 lat. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do tworzenia gier, w którym pozwala się rozwijać różnorodności studiów, twórców i gier. To wsparcie pochodziło od całego zespołu kierowniczego Xbox oraz ze wszystkich obszarów wsparcia wydawniczego i programistycznego.

Na długo przed przejęciem Bethesdy przez Microsoft Xbox współpracował z Toddem Howardem i jego zespołem nad konsolowymi wersjami gier, takich jak The Elder Scrolls III: Morrowind, na oryginalną konsolę Xbox.

To nie pierwszy raz, kiedy Todd pochwalił wsparcie Starfielda dla Xbox. W lipcu tego roku wspomniał także, jak „niesamowici” byli Phil, Matt Botti i reszta zespołu:

Oczywiście współpracowaliśmy z nimi przez długi czas, cofając się od 20 lat z Morrowindem… ale bycie częścią Xbox i wspieranie ich naprawdę pozwoliło nam być tak ambitnymi i podejmować ryzyko… i trzymać kciuki.

Zgodnie z wcześniejszymi komentarzami Todda i Phila, każdy członek personelu Xbox QA grał w Starfield przed premierą, aby pomóc zidentyfikować wszelkie błędy i poprawić ogólną jakość rozgrywki. Bethesda wezwała nawet niektóre inne zespoły do ​​zaoferowania pomocy przy Starfield.

READ  Ostatni dzień, aby kupić świetne oferty na laptopy, telewizory, tablety i nie tylko w Best Buy