12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trwają prace nad Ninja Gaiden i Dead or Alive Reboot

w trakcie Przemówienie programowe Team Ninja na koreańskiej konferencji G-STAR, zwróć uwagę na różne motywy, od filozofii projektowania po ich światowy urok. Jednak to ich najbardziej godne uwagi komentarze na koniec konferencji, ujawniające ponowne uruchomienie Habiba żywy lub martwyI Ninja Gaiden serie w pracy.

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących tych projektów, ale z pewnością będziemy Cię informować o wszelkich istotnych zmianach. Miejmy nadzieję, że tchnie nowe życie w te franczyzy, aby przyciągnąć fanów z powrotem, zwłaszcza w przypadku żywy lub martwy.

Jeśli przegapiłeś, sprawdź to recenzja Kolekcja mistrzów Ninja Gaiden.

Kolekcja mistrzów Ninja Gaiden obejmuje Ninja Jayden Sigmai Ninja Gaiden Sigma 2I Ninja Gaiden 3 Ostrze brzytwy. Kolekcja przedstawia gry akcji nowej generacji fanów, ale z dodatkowymi opcjami, takimi jak broń dwuręczna i tryb misji dla powracających graczy.

Rozgrywka obsługuje cztery poziomy trudności, które mają na celu przetestowanie mocnych stron i umiejętności gracza jako różnych grywalnych postaci. Gracze będą również używać różnego rodzaju narzędzi z arsenału Ryu Hayabusy, gdy ten walczy z wielkim złem.

Kolekcja mistrzów Ninja Gaiden Obecnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

READ  Ragnarok, bóg wojny, wyjaśnił dramat