29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plan Apple Music Student Plan staje się droższy w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie

Plan Apple Music Student Plan staje się droższy w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie

Apple Music podniosło cenę subskrypcji swojego planu studenckiego w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, jak po raz pierwszy donosiła 9to5Mac (Przez Weź Crunch). Podczas gdy cena wzrasta z 4,99 USD do 5,99 USD miesięcznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, studenci w Wielkiej Brytanii mogą spodziewać się podobnego skoku z 4,99 GBP do 5,99 GBP miesięcznie.

Apple nie potwierdziło jeszcze zmian, ale nowe informacje o cenach są obecnie dostępne pod adresem Strona internetowa Apple Music. Uczniowie subskrybują Apple Music Zaczynam też widzieć wzrost cen na swoich stronach subskrypcji iPhone’a i iPada. Nie jest jasne, kiedy dokładnie Apple wprowadził te zmiany, ale jak 9to5Mac Oznacza to, że prawdopodobnie zostanie wydany między 21-23 czerwca – Zarchiwizowana strona internetowa z Apple Music Stara cena studencka wynosząca 4,99 GBP pokazuje ul.

Plan studencki Apple Music, przeznaczony dla osób zapisanych na studia lub uniwersytet, był kiedyś najtańszym dostępnym w pełni funkcjonalnym planem. Ceny planów rodzinnych w wysokości 9,99 USD miesięcznie i 14,99 USD miesięcznie pozostają niezmienione, to samo dotyczy planu głosowego 4,99 USD miesięcznie. Chociaż uczniowie mogą postrzegać plan audio jako sposób na zapewnienie dodatkowego zysku, to jednak Zapewnia ograniczony dostęp do Apple Music, którym można sterować tylko za pomocą Siri.

Wzrost cen Apple Music nie ogranicza się tylko do USA, Wielkiej Brytanii i Kanady. W zeszłym miesiącu , Apple po cichu podniosło cenę abonamentu dla studentów w wielu krajach, w tym Australii, Nowej Zelandii, Filipin, Singapuru, Malezji, Arabii Saudyjskiej, Indonezji, Izraela i Kenii. Nie jest jasne, czy Apple planuje podnieść koszty dla studentów w kolejnych krajach, a Apple nie odpowiedział od razu krawędźSkomentuj prośbę.

READ  Liczniki, słabości i lokalizacje trenera Pokmon Go Gym • Eurogamer.net