30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport: Apple przygotowuje się do wydania „powodzi” nowych urządzeń jesienią

Raport: Apple przygotowuje się do wydania „powodzi” nowych urządzeń jesienią

Apple przygotowuje się do wypuszczenia mnóstwa nowych urządzeń między jesienią a początkiem 2023 roku, według raport z BloombergMark Gorman. To, co Gurman opisuje jako „powódź” produktów, podobno obejmuje cztery iPhone’y 14s, zestaw nowych iPadów, trzy zegarki Apple, kilka zmodernizowanych komputerów Mac M2/M3, parę zaktualizowanych słuchawek AirPods Pro, nowy HomePod i Apple TV Ulepszony model.

Przeanalizujmy te oczekiwania.

Chociaż Apple ogłosiło Dwa nowe komputery Mac z Flagowy procesor M2 Na konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) na początku tego miesiąca Gurman spodziewa się znaleźć chip – i jego warianty – w wielu innych urządzeniach. Obejmuje to M2 Mac mini, M2 Pro Mac mini, M2 Pro/M2 Max 14 i 16-calowy MacBook Pro, a także M2 Ultra/M2 Extreme Mac Pro. Oczywiście istnieje od dawna plotkowany zestaw słuchawkowy Mixed Reality firmy Apple, że Również Oczekuje się, że będzie dostarczany z chipem M2. Gdyby to nie było wystarczająco przytłaczające, Gurman twierdzi, że procesor Apple M3 już działa i prawdopodobnie pojawi się w 13- i 15-calowych laptopach MacBook Air, które pojawią się w przyszłym roku.

Wiemy już, że Apple przygotowuje się do premiery iPhone’a 14 tej jesieni, a Raport Gurmana zawiera podsumowanie wszystkich plotek, które krążyły w ciągu ostatniego roku. tylko dla jednego Mówi się, że modele Pro i Pro Max przygotowują się do otrzymania nowego i mocniejszego układu A16a także wsparcie stały pokaz. Modele iPhone’a 14 Pro mają również być dostarczane z Czujnik aparatu 48MPa Nowa wersja z „gniazdem w kształcie pigułki” na Face IDAparat do selfie z dziurką. Gurman mówi, że standardowy iPhone 14 będzie miał chip A15, który był dołączony do iPhone’a 13, z różnicą 6,7 cala Wymiana modelu mini.

Jeśli chodzi o iPady, raport Gurmana zauważa, że ​​Apple wprowadzi jeszcze w tym roku 11-calowe i 12,9-calowe modele iPada Pro wyposażone w M2, a także iPad jest większy, od 14 do 15 cali Już za rok lub dwa. Gurman popiera również poprzednią plotkę z 9to5Macco sugeruje, że plik Podstawowy iPad będzie wyposażony w układ A14, łączność 5G i USB-C.

READ  Microsoft może przenieść Xbox Game Store na urządzenia z Androidem i iPhone'a

Apple ma również wydać jesienią trzy nowe modele Apple Watch: standardowy Watch Series 8, nowy SE i bardziej „wytrzymały” zegarek Skierowany do osób uprawiających „ryzykowne sporty”. Gurman zauważa, że ​​podczas gdy układ S8 w nadchodzącej serii Watch 8 będzie oferował ten sam poziom wydajności, co poprzednie układy S7 i S6, nadchodzący zegarek w przyszłym roku będzie miał ulepszony procesor. Gurman również oczekuje, że Apple to zrobi zatrzymaj serię 3 Ten spadek na korzyść nowego SE, który może być również wyposażony w procesor S8 – skok z dołączonego chipa S5 Model 2020 SE.

Apple nie miał wiele do powiedzenia na temat tvOS na WWDCJednak Gurman twierdzi, że jesienią firma powinna ujawnić nowy Apple TV z chipem A14 i nieco większą ilością pamięci RAM. To przygotowuje urządzenie na „dodatkowe możliwości rozgrywki”, które mogliśmy zobaczyć w tvOS 16, wskazuje Gorman.

Apple przygotowuje się również do wprowadzenia zmodernizowanego HomePoda – ale prawdopodobnie stanie się to dopiero w przyszłym roku. Według Gurmana nadchodzący HomePod będzie miał rozmiar i poziom wydajności podobny do Oryginalny HomePod został wydany w 2018 roku. Oczekuje się, że będzie miał chip S8, zaktualizowany ekran i możliwą obsługę „funkcji wielodotykowych”.

Słuchawki AirPods Pro również zostaną zaktualizowane, a Gurman spodziewa się nowego układu i ulepszonego dźwięku. Mam nadzieję, że to znaczy Bezstratna obsługa dźwiękuo którym podobno na początku tego roku analityk ds. łańcucha dostaw Ming-Chi Kuo pisał.