14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera filmu Megan „Soulmate” planowana jest na 2026 rok

Premiera filmu Megan „Soulmate” planowana jest na 2026 rok

Atomic Monster i Blumhouse pracują nad „Soulm8te”, ekscytującym thrillerem z technologicznym akcentem, który rozszerza uniwersum „M3GAN”.

W streszczeniu filmu czytamy, że „Soulm8te” opowiada o mężczyźnie, który „dostaje sztucznie inteligentnego robota, aby uporał się ze stratą niedawno zmarłej żony”. „Próbując stworzyć prawdziwie czującą partnerkę, niechcący zmienia nieszkodliwego robota miłości w zabójczą bratnią duszę”. Film jest opisywany jako nawiązujący do tradycji „krajowych thrillerów z lat 90., ale z nowoczesnymi akcentami technologicznymi”.

Kate Dolan („You’re Not My Mother”) wyreżyseruje film, a data premiery Universal została wyznaczona na 2 stycznia 2026 r. Przepisała oryginalną wersję roboczą Raphaela Jordana („Salvage Marines”), dodając historię autorstwa Jamesa Wana, Ingrid Bisso i Jordana.

„Zasadniczo postrzegam ten film jako eksplorację związków i samotności” – powiedział Dolan w oświadczeniu zapowiadającym nowy projekt. „Pomimo postępu technologicznego istnieją trwałe ludzkie prawdy, od których nie można uciec, i nie mogę się doczekać, aż zagłębię się w te głębiny”.

James Wan i Jason Blum będą producentami „Soulm8te”, a Michael Clare i Judson Scott (z filmu Wan’s Atomic Monster) będą producentami wykonawczymi wraz z Bisso. Alayna Glasthal będzie nadzorować projekt w imieniu Atomic Monster.

„Soulm8te to ekscytujący i kuszący dodatek do uniwersum M3GAN” – powiedział Wan, odnosząc się do horroru science-fiction z 2022 roku, który zarobił w kasie ponad 181 milionów dolarów, oraz jego kontynuacji „M3GAN 2.0”. ”, który powraca do 27 czerwca 2025 r. wraz z powrotem gwiazd Allison Williams i Violet McGraw. Dodał o nowym filmie: „Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Kate, aby ożywić tę historię dzięki jej kinowej wizji i wyjątkowemu punktowi widzenia. pogląd.”

Dolan jest reprezentowany przez Independent Talent Group, Exile Entertainment, Jackoway Austen Tyerman Wertheimer Mandelbaum Morris Bernstein Trattner Auerbach Hynick Jaime LeVine Sample & Klein. Jordanię reprezentuje Mike Sword z Broadcast Diplomacy. Wan jest reprezentowany przez CAA, Stacey Testro International i Myman Greenspan Fox Rosenberg Mobasser Younger & Light.

READ  William H. Macy o współpracy z Philipem Seymourem Hoffmanem