14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nie wróci do Yellowstone.

Nie wróci do Yellowstone.

Kilka godzin po tym, jak Paramount Network ujawniło datę powrotu ostatnich odcinków serialu YellowstoneKevin Costner uciszył wszelkie spekulacje na temat jego możliwego powrotu Reklama za pośrednictwem mediów społecznościowych Rzeczywiście tak jest Nie wrócę.

Przedstawił swój post wideo na Instagramie, mówiąc: „Aktualizacja dla was. Do zobaczenia w kinie”.

„Chcę się z tobą skontaktować i powiedzieć, że po półtora roku pracy nad Horizonem, robienia wszystkich niezbędnych rzeczy i myślenia o Yellowstone, tym ukochanym serialu, który kocham i który wiem, że ty kochasz, po prostu zdałem sobie sprawę, że nie będę mógł kontynuować piątego sezonu w większej liczbie” – powiedział Albo w przyszłości. „To było coś, co naprawdę mnie zmieniło. pokochałem to. Wiem, że ci się podobało. Chciałem tylko dać znać, że nie wrócę i że podoba mi się relacja, którą udało nam się zbudować, i do zobaczenia w kinie.

Wcześniej w czwartek Paramount ujawniło, że druga połowa piątego i ostatniego sezonu serialu Taylora Sheridana będzie miała premierę w niedzielę 10 listopada o 20:00 czasu wschodniego. W ogłoszeniu nie podano, czy John Dutton grany przez Costnera pojawi się w tych ostatnich odcinkach. Zamiast tego fani musieli szukać ostatnich wywiadów z Costnerem, aby dowiedzieć się, czy ujawni tę sprawę wszystko O powrocie do serialu, który sześć lat temu pomógł mu ożywić karierę.

I chłopcze, mówił Costner bardzo. W niedawnym wywiadzie dla magazynu People aktor wyraził swoje rozczarowanie, że żaden z jego byłych kolegów nie stanął w jego obronie, gdy za pierwotną narrację dotyczącą jego nieobecności zrzucano wyłącznie winę na jego sztywny harmonogram zdjęć. Horizon: amerykański epos.

„Przeczytałem wszystkie historie” – powiedział. „Byłam zawiedziona, że ​​nikt z ich strony nie wkroczył w obronę tego, co już dla nich zrobiłem. Przyszedł moment, gdy pomyślałem: Wow, kiedy ktoś powie coś o tym, co zrobiłem, a czego nie zrobiłem ?”

READ  Dustin Lance Black mówi, że dochodzi do siebie po „poważnym urazie głowy”

Costner powiedział również, że będzie otwarty na powrót w celu dokończenia pracy Yellowstone Epickie, ale musi być pod pewnymi warunkami.

„Zawsze czułem, że… to może być interesujący moment, aby wrócić i kontynuować mitologię tej współczesnej rodziny” – powiedział. „A jeśli tak się stanie, zaangażuję się w to, jeśli zgodzisz się, jak to zrobić”.

17 czerwca – powiedział Costner Dzisiaj Kiedy do nich wrócił, nie zamknął drzwi Yellowstone. „Po pierwsze, robię to już pięć lat, ok, i chcę pracować częściej niż raz w roku. W pewnym momencie straciliśmy cały rok i pomyślałem: «No cóż, to się nigdy więcej nie powtórzy». To było więcej niż rok.”

W maju Costner powiedział Mike’owi Flemingowi z Deadline, że podpisał kontrakt na grę w Duttona przez sezony piąty, szósty i siódmy. Obiecał, że zostanie.

Powiedział wówczas: „Po negocjacjach, które trwały dwa–trzy miesiące, osiągnięto kolejny kontrakt. „Chcieli to przywrócić i zamiast sezonów szóstego i siódmego były sezony 5A i 5B, a może nie udało nam się ich nakręcić. Horyzont Jest on jednak osadzony pośrodku Yellowstone To było pierwsze miejsce. Gdyby tylko on [Horizon] W lukach. Ciągle przesuwali swoje luki.

Costner dodał dalej, że trzyma się „prawdy zawartej w umowie”. Powiedział, że nigdy nie nakręcił drugiej połowy piątego sezonu, ponieważ „nie było scenariusza”. „A potem wszystko eksplodowało”.

Do załamania doszło około lutego 2023 r., kiedy termin został przerwany, ponieważ najwyżej oceniany dramat Sheridana miał zakończyć się w spektakularny sposób. Plan zakładał zakończenie serii Paramount w jej obecnej formie i zaplanowanie przedłużenia serii z Matthew McConaugheyem w roli głównej.

Nieporozumienia co do harmonogramu filmów Costnera doprowadziły do ​​szokującej zapowiedzi, chociaż wytwórnia Paramount próbowała wówczas załagodzić wpływ ujawnienia filmu, mówiąc: „Kevin Costner odgrywa dużą rolę w filmie”. Yellowstone Mamy nadzieję, że tak będzie jeszcze przez długi czas. Dzięki genialnemu umysłowi Taylora Sheridana zawsze rozszerzamy serię na ten niesamowity świat, który zbudował. „Matthew McConaughey to wyjątkowy talent i bardzo chcielibyśmy z nim współpracować”.

READ  Zaraziłem się po tym, jak pozwoliłem fanom podnieść kciuk do mojego oka po śmierci Game of Thrones

Paramount nie ujawniło jeszcze żadnych szczegółów na temat spinoffu. Nie powiedział też, ile odcinków finału serialu mogą spodziewać się fani Yellowstone.

Powiązany termin wideo: